Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha okosan csinálom meg menthet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha okosan csinálom meg menthetem a kapcsolatomat a végleges szakítástól?

Figyelt kérdés
már nem igazán szeret,és nagyon a társaságomat sem keresi..de én szeretem ,és ha van egy kis remény azzal élni szeretnék :) olyan "okosságra" gondolok, mint pl közömbös leszek vele, nem mutatom ki ha zavar vmi,és megpróbálom elérni h újra éreztessem vele amit a kapcsolatunk elején ?:)holnap nálam alszik,(és még szeret..állítólag :) ) tudnátok tippeket adni ?:)
2010. júl. 7. 01:23
 1/6 anonim ***** válasza:
valami finom süti este?:) vagy vacsi?:)
2010. júl. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
talán ülj le vele megbeszélni a dolgokat...mert ha közömbös leszel az úgy jön le h bunkó vagy és már csak azért sem kar majd veled lenni..:/ csak tanács...
2010. júl. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát a közömböset nem teljesen úgy értem hogy hozzá sem szólok, csak h inkább megszorulok most a háttérben, és "nem lógok folyton a nyakán" . köszönöm a válaszokat :)
2010. júl. 7. 01:44
 4/6 anonim ***** válasza:

01:42es vok:

ha hagyod levegőhöz jutni az télleg jót tesz,gondolom te sem szereted ha a nyakadba "lihegnek" :)

de ezt a problémát télleg megkell beszélnetek,ha már nem érzed h szeret vagy ilyesmi...egy kapcsolatban fontos a kommunikáció,lehet könnyű mondani így kívülről de a legjobb amit tehetsz h beszélsz vele erről(megsúgom nekem is van barátom és vannak veszekedések,de megbeszéljük)sok sikert,remélem jól sülnek el a dolgok:)amúgy azt még megkérdezném,hogy hogy érted h nem keresi a társaságod?elvégre nálad alszik:)

2010. júl. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
már próbáltam vele erről beszélni, de nem szeret erről beszélni.. mert h neki elege van ebből h folyton erről kell beszélni.. hát úgy nem keresi hogy mi ingyen beszélünk telefonon..nem nagyon keres.. ha nála vagyok akkor a haverjaival kell lenni.. szóval ilyenek.. :)de holnap remélem jó lesz minden :)
2010. júl. 7. 02:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek az ilyen "receptekben", amikkel meg lehet tartani valakit. Azt még csak értem, hogy az egyik fél szeretné a másikat birtokolni, ezért meg akarja előzni a szakítást, de egy kapcsolatnak nem az a lényege, hogy az egyik birtokolja a másikat, a másik pedig ezt eltűri, hanem hogy mindkét fél jól érzi magát. Ha a társad nem érzi jól magát Veled, engedd el, különben nem SZERETED, csak BIRTOKLOD. (Pl. én sem SZERETEM, csak BIRTOKLOM a mosógépet.)
2010. júl. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!