Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarják a szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarják a szüleim tönkretenni a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés
hol is kezdjem..16 éves vagyok és 8 honapja járok egy 19 éves fiuval,nagyon szeretjük egymást ő az elsö komoly barátom akibe szerelms vagyok.A szüleivel nagyon jol kijövök és örülnek nekünk, viszont az enyémek ahol tudnak ott tesznek keresztbe nekünk.Nagyon rossz lány voltam mielött nem még nem jártam a barátommal,azóta teljesen ki vagyok virulva és visszfogottabb is vagyok. Ők ezt nem veszik észre, nem érdekli öket hogy mindig eltapossák a boldogságomat (unkat)Soha nem aludhatok nála,mi nem jérhatunk szorakozni diszkoba, mert 10-11re itthon kell lennem,pedig soha senki nem tudott rám ugy vigyázni mint ő.Többet tud rolam mint bárki más. A Szüleimmel szinte már idegenek vagyunk.Más szülei örülnek ha a gyerekük megtalálta azt akivel jól érzi magát,nem tiltják,mert tudják h jo helyen van,nem rendelik haza 10re, nem még h ki se engedik..Az enyémek ugy veszik mintha ugyanugy lenne mint eddig,mintha egyedül lófrálnák össze vissza...Minden nap sírok,nem érzem jol magam, nem tudok még nevetni se..nemtudom mit tehetnék,de bármit megtennék :(
2011. máj. 21. 11:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
15%

"mielött nem még nem jártam a barátommal,azóta teljesen ki vagyok virulva"

"Minden nap sírok,nem érzem jol magam, nem tudok még nevetni se"

hát akk faszán kivirultál...

2011. máj. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
bocsánat a hibákért
2011. máj. 21. 11:08
 3/28 A kérdező kommentje:
mikor vele vagyok akkor boldog vagyok de hogy haza érek vége..
2011. máj. 21. 11:09
 4/28 anonim ***** válasza:
45%

Egyszerű:

A szüleid aggódnak, hogy a 19 éves fiúd "egy szex után eldob".

"Soha nem aludhatok nála,mi nem jérhatunk szorakozni diszkoba, mert 10-11re itthon kell lennem..."

Az ő szülei kicsit lazábbak. És a felnőtt korú gyerekük már azt csinál amit akar.

2011. máj. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
95%
Hát szokot így lenni és sajnos nektek nagyon szomorú. Én i voltam ilyen helyzetben és ez nem szép dolog, de hát ez van. Ők a szüleid és az a kérdés te mit fogsz tenni. Ne háríts semmit se a szüleidre! Te lettél szerelmes akkor te magad oldd meg. Nincs annál szánalmasabb dolog amikor a szülőkkel jönnek, mentegetőznek:S Neked kell döntened.
2011. máj. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
De mégis hogyan oldjam meg? Eddig megoldottam, elszöktem és nála aludtam...de aztán rájött anyukám mostmár még az sincs...... :(
2011. máj. 21. 11:14
 7/28 anonim ***** válasza:
82%
háháhá nagy hiba voltXD jaj te:/ szerintem ebből nem lesz már semmi.
2011. máj. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
27%
hát most már b@szhatod, mivel a bizalomnak annyi. nem kellett volna kiszöknöd...
2011. máj. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
az a baj hogy bizalom eddig sem volt...
2011. máj. 21. 11:17
 10/28 anonim ***** válasza:
66%
Ne haragudj, hogy ezt kérdezem, de mi vesz rá egy 16 éves lányt, hogy egy 19 éves sráccal járjon. Abba meg már bele se menjünk, hogy mi késztethet arra egy 19 éves fiút, hogy egy 16 éves lánnyal járjon. Talán mert neki tud újat mutatni, talán mert azzal le tudja nyűgözni, hogy "mennyire komoly", esetleg mert még nem hallott csajozós szövegeket...? Ki tudja, sajnos én nem. Pedig 16 éves fiú vagyok, teljesen jól nézek ki, és sírva tudnék fakadni, ha tetszik egy lány, de az egy 20 éves sráccal van...
2011. máj. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!