Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarják a szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarják a szüleim tönkretenni a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés
hol is kezdjem..16 éves vagyok és 8 honapja járok egy 19 éves fiuval,nagyon szeretjük egymást ő az elsö komoly barátom akibe szerelms vagyok.A szüleivel nagyon jol kijövök és örülnek nekünk, viszont az enyémek ahol tudnak ott tesznek keresztbe nekünk.Nagyon rossz lány voltam mielött nem még nem jártam a barátommal,azóta teljesen ki vagyok virulva és visszfogottabb is vagyok. Ők ezt nem veszik észre, nem érdekli öket hogy mindig eltapossák a boldogságomat (unkat)Soha nem aludhatok nála,mi nem jérhatunk szorakozni diszkoba, mert 10-11re itthon kell lennem,pedig soha senki nem tudott rám ugy vigyázni mint ő.Többet tud rolam mint bárki más. A Szüleimmel szinte már idegenek vagyunk.Más szülei örülnek ha a gyerekük megtalálta azt akivel jól érzi magát,nem tiltják,mert tudják h jo helyen van,nem rendelik haza 10re, nem még h ki se engedik..Az enyémek ugy veszik mintha ugyanugy lenne mint eddig,mintha egyedül lófrálnák össze vissza...Minden nap sírok,nem érzem jol magam, nem tudok még nevetni se..nemtudom mit tehetnék,de bármit megtennék :(
2011. máj. 21. 11:05
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
itt csak arról van szó h a szüleid nagyon aggódnak hiszen ahogy te is mondtad ez az első KOMOLY kapcsolatod... féltenek. Próbálj meg velük beszélni. Mond meg nekik h ez a srác más mint a többi, ő törődik veled :) sok sikert ;)
2011. máj. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 fibbrizzo ***** válasza:
Tudom milyen érzés ez én 23 éves fiu létemre a szüleim tették tönkre a kapcsolatunkat .Egy évvel ezelött ismertem meg a lányt halálosan szerelmes voltam belé meg még most is annak ellenére hogy már mással van egy éve.Az az igazság dolgoztam volt pénzem amin kocsit vagy motort szerettem volna venni amin kitudok menni a barátnömhöz de nem vehettem .De azt se engedték hogy hazahozzam ,hát jo hát ha semmit akkor semmit .Aztán megutáltam öket ,szinte már gyülölöm öket nem azért mert nem engedtek autot vagy motort venni hanem mert a szüleim által érzett harag tönkretett .mikor találkoztunk a barátnömmel mindig dühös voltam meg ideges és ez igy folytatodott .hát ennyi én azt javaslom harcoljatok a szerelmetekért és ha várnod kell hát várj ,azért mert érdemes .Bárcsak én is elöbb léptem volna ,most boldog lehetnék ....
2011. máj. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Akkor aludjon a barátod nálatok. Szerintem egy teljesen természetes ha komoly a kapcsolat! Lehet lepontozni, de ismerek egy olyan párt akik pont ugyanennyi idősek voltak amikor összejöttek, elég hamar össze is költöztek és lassan az esküvőjüket tervezik.
2011. máj. 24. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Azzal hogy hibáztatsz magadnak okozol bűntudatot. És miben áll a szüleiddel megtalálni az utat a szeretethez, és a megértéshez? Oda kell menni hozzájuk, leülni velük, és őszintén elbeszélgetni. Mondják el miért neheztelik a kapcsolatot, és te is mond el mit neheztelsz bennük, aztán találjatok egy közös megoldást. Hihetetlen, de ez a legjárhatóbb út.
2011. máj. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem a kiszökéssel vágtad el magad.. Én 17 évesen jöttem össze a férjemmel, egymástól 200 km-re tanultunk, csak hétvégén tudtunk találkozni, akkor is 9-re otthon kellett lennem! Egymásnál nem aludhattunk, illetve, nagyon különleges alkalmakkor, mint pl. szilveszter igen. Kibírtuk, túléltük, most már 8. éve vagyunk együtt, 5 éve összeköltöztünk, 1 éve hozzámentem, 33 nap múlva megszületik a kislányunk. A szüleim már teljesen elfogadták, semmi bajuk nincs a férjemmel, és nagyon várják a kisunokát...Szerintem csak türelem kérdése minden...A szerelem megmarad akkor is, ha játszanak ellene...

És visszagondolva, jól csinálták anyámék, én sem fogom engedni, hogy a kislányom 16 évesen fiúknál aludjon...majd ha egy kicsit idősebb leszel Te is belátod...

Sok sikert és boldogságot!

2011. máj. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:

ugyanez van nálunk is.. mintha magamat olvasnám. Csak én 19 vagyok. Korábban 2 barátomat mutattam be anyuéknak, az elsőt máig emlegeti amit nagyon utálok tőle, a másikat pedig kifejezetten utálták, soha nem volt egy jó szavuk rá.. folyton csak "jaj majd szakítotok, ennek is vége lesz" ami persze igaz lett, de had tanuljak ÉN a saját hibáimból..

a mostani barátomat se fogadják el.. nagy ritkán ott aludhatok, de nemsokára elköltözöm itthonról hozzá (egyedül lakik albérletben), így talán ők is belátják, hogy nem mindig az a megoldás ha tiltanak.. boldogtalan vagyok itthon.

2011. máj. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, tudom hogy az lenne a megoldás ha kiönteném nekik a szivem, de egyszerüen olyan falat épitettem magam köre az évek során,hogy egy szó sem jön ki a számon. Nem tudom kimondani. Borzaszto erzes,de amit a barátomnak vagy barátnömnek el tudok mondani azt nekik nem. Annyira elidegenedtünk egymástol hogy képtelen vagyok kimondani, még az is jobban esik ha sírok
2011. máj. 24. 17:04
 28/28 anonim ***** válasza:
Fal, inkább sírok... Ezeket mind magadban gondolod, de a valóság más, úgyhogy ideje talpra állnod és kiállni a közönség elé. Nem menekülhetsz folyton a problémák elől, azokkal érdemes szembenézni különben visszatérnek. Tudod milyen az amikor valami folyton kísért téged... na éppen ezért nézz csak szembe velük! Hidd el sokkal jobb lesz.
2011. máj. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!