Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarják a szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarják a szüleim tönkretenni a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés
hol is kezdjem..16 éves vagyok és 8 honapja járok egy 19 éves fiuval,nagyon szeretjük egymást ő az elsö komoly barátom akibe szerelms vagyok.A szüleivel nagyon jol kijövök és örülnek nekünk, viszont az enyémek ahol tudnak ott tesznek keresztbe nekünk.Nagyon rossz lány voltam mielött nem még nem jártam a barátommal,azóta teljesen ki vagyok virulva és visszfogottabb is vagyok. Ők ezt nem veszik észre, nem érdekli öket hogy mindig eltapossák a boldogságomat (unkat)Soha nem aludhatok nála,mi nem jérhatunk szorakozni diszkoba, mert 10-11re itthon kell lennem,pedig soha senki nem tudott rám ugy vigyázni mint ő.Többet tud rolam mint bárki más. A Szüleimmel szinte már idegenek vagyunk.Más szülei örülnek ha a gyerekük megtalálta azt akivel jól érzi magát,nem tiltják,mert tudják h jo helyen van,nem rendelik haza 10re, nem még h ki se engedik..Az enyémek ugy veszik mintha ugyanugy lenne mint eddig,mintha egyedül lófrálnák össze vissza...Minden nap sírok,nem érzem jol magam, nem tudok még nevetni se..nemtudom mit tehetnék,de bármit megtennék :(
2011. máj. 21. 11:05
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
66%
Nálam is így volt,később sem lett jobb...A szüleim azt hiszik,h jó velük a kapcsolatom,van egy felszín,amit behazudok,de valójában nem bírom anyám elviselni....Majd amikor tudsz lépj le otthonról 18 éves korod körül...akkor jobb lesz valamivel...
2011. máj. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:
Te nem Réka vagy?
2011. máj. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Menj el szórakozni a barátoddal, majd írj egy sms-t anyádnak, hogy nem mész haza, hanem a barátodnál alszol, és ő nagyon vigyáz rád, ne aggódjanak. Teljesen normális stílusban, tárgyilagosan tegyél ilyen gesztusokat a szüleid felé, és hidd el be fogják látni, hogy elég komoly a kapcsolat. esetleg bemutathatod nekik a barátodat is. Ismertem egy lányt, aki már majdnem 18 volt, de a szülők még a mai napig is ezt csinálták, nyaralni nem viheti a fiú, mondván majd ha összeházasodtak...Egyszer már szakítottak, mert a srácnak nagyon rosszul esett, hogy a lány sosem próbált lázadni a szülők ellen, nem állt ki mellette a szüleivel szemben. Viselkedj kedvesen és határozottan a szüleiddel szemben, hiszen nem tudnának egész napra bezárni a lakásba... Sok boldogságot, kitartást!
2011. máj. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Az együtt alvást próbáld meg kibrusztolni, de szerintem normális, hogy ennyi idősen 10-11 után nem lehetsz az utcán.

Igyekezz megpuhítani anyukádat (a jó jegyeket és a házimunkát ajánlom), talán ha a barátod átjönne és beszélgetnének, az is segítene.

15/l

2011. máj. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Bemutattam már,jár is hozzánk,de az én szüleim olyan passzivan fogadják hogy mar en erzem rosszul magam...a ővék olyan kedvesek velem örülnek ha ott vagyok...Ezek meg mintha bele lennánek betegedve hogy boldog vagyok és szerelmes..mintha irigykednének hogy nekik már lejárt a lemez.... :/
2011. máj. 22. 09:40
 16/28 anonim ***** válasza:
41%
Azért ők a szüleid ezt ne felejtsd el, és csak vigyáznak rád! Ne "ezek"-ezd le őket!
2011. máj. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez van,csak én is 19 elmúltam már,meg a srác is. Ő szülei szeretnek,enyémek meg nem szeretik őt. Ő az első barátom, és én előtte is "jókislány" voltam...

Sajnos a szüleinket nem mi választjuk...

2011. máj. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
91%
Féltenek ez természetes:)Különben hidd el rosszabb is lehetne:)Próbálj meg beszélni velük:)Meg adj nekik esélyt h ők is megismerjék a barátodat, és ha jó benyomással vannak róla akk talán nem fognak annyira félteni:)sok sikert nektek:) ne légy elkeseredve kicsi lány, mert mint mondtam hidd el rosszabb is lehetne
2011. máj. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
28%

nem tudom, hogy egy 16 éves lány miért nem bírja azt ki, hogy nem a pasijánál alszik. bocs, de egyetértek szüleiddel. és komolyan, neked az a bajod hogy nem tudsz barátoddal DISZKÓBA járni...pff. szerintem keressetek vmi normális időtöltést, ezzel nem szeretteted meg a srácot. és most bocs, de tényleg.. 16 évesen ne legyél már kiakadva, hogy miaz, hogy nem alhatsz ott a pasidnál...-.- először érettségiz le, költözz be egy lakásba/albérletbe, aztán dughattok este kedvetekre.

25/L

2011. máj. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
87%
Szia! Tudod a szülőknél ez egy jele a kétségbeesésnek, hogy a kislányuk felnő...ezt probálják kicsit késleltetni, vannak szülők akik kevésbé, de vannak akik ilyen szigoru modszerekkel. Végülis 16 éves vagy, személyes tapasztalat alapján, bulizni meg discoba járni még rengeteg időtök lesz, 16 évesen nem baj ha kicsit visszafogottabb életet élsz, én sem engedném ki majd a lányom 11utánig. Eljön annak is az ideje... Na de a fiúddal kapcsolatban, ha ezt átvészelitek, akkor elég erős a szerelmetek, mert kis idő múlva már nem fognak tudni a szüleid korlátozni. Sztem egy szülőnek elég nagy trauma feldolgozni h ami addig az ő "tulajdona" volt most másé lesz, és neked is lesz sokkal fontosabb ember az életedben mint ők...viszont ez természetes, az élet rendje... Azt tanácsolom minél több nappali programot csináljatok a barátoddal, beszélj a szüleiddel, légy kedves velük h nyerd vissza a bizalmukat, lássák h a lányuk eléggé érett már arra h eldöntse ki az aki boldoggá teszi és h mi a jó neki. Hajrá!:)
2011. máj. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!