Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy koptassam le végleg?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy koptassam le végleg? Minden új kapcsolatomat próbálja tönkretenni.

Figyelt kérdés
a volt barátom nem tud beletörődni, hogy vége, és nem szál le rólam. nemrég randiztam egy fiúval, nagyon jól éreztük magunkat aztán két nappal később felhívott, hogy inkább hagyjuk. kiderült, hogy az exem azt mondta neki, hogy ő nekem csak felejtésre meg szexre, mert hogy ÉN nem tudom túltenni magam a voltbarátomon. összevissza hazudozik rólam mindenkinek mindent, és azt hiszi, hogy így visszakaphat. hogy rázzam le?
2010. júl. 19. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
probálj bezsélni vele
2010. júl. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
már megmondtam neki, hogy fejezze be és tegyen tönkre mindent az életemben, de azt mondta hogy ha nem vagyk vele, azt csinál, amit akar
2010. júl. 19. 20:43
 3/3 anonim ***** válasza:
ha legkozelebb randizol valakivel vilagosditsd fel a dologrol es hangsulyozd ki hogy csak azert beszelsz az exrol hogy tudja mi a szitu,mert nem szeretnel kellemetlenseget. de ezt akkor tedd ha jol erezted magad a pasival.
2010. júl. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!