Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak vele okosan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak vele okosan?

Figyelt kérdés
Párommal több mint 5 éve vagyok együtt. Tavaly októbertől dolgozom, ahol megismerkedtem egy pasival, egy olyannal, amilyet mindig is akartam magamnak. Kinézetre is és belsőre is teljesen. Kialakult a közös szimpátia, és sajnos egymásba szerettünk. Voltunk már együtt, tehát megcsaltam a pasimat, pedig mindig is elítéltem azt aki ilyet tesz. A másik az hogy akivel most "együtt vagyok" nős, és van egy kislánya is. Aki egy tünemény (tiszta apja:) Sosem kényszeríteném őt semmire, nem kértem hogy váljon el, nem akarok szétrobbantani egy családot, de mindketten úgy érezzük, hogy nekünk együtt kell lennünk. Még elég rövid időnek tudható be az hogy mi együtt vagyunk, tehát erre még nem lehet alapozni, de valószínű nála sem és nálam sem működött valami a kapcsolatban, ha mindketten félreléptünk. Együtt szeretnénk lenni, de még várunk a dolgokkal, nehéz kiszakadni valahonnan, így hogy még tényleg ez a fél év nem sok idő. A lényeg, hogy szeretnék szakítani a párommal, de egyszerűen nem tudom hogy mit mondjak neki, hogy ebből ne legyen sértődés, vagy harag, és ami a legfontosabb hogy ne derüljön ki az hogy mit tettem, mert nem érdemelte meg. (Bár ez hosszú történet, nagyon sok gond volt) 1 hónapja volt egy beszélgetésünk, hogy mi az ami nem működik a kapcsolatban, mik azok a dolgok amin változtatni kellene, leginkább az ő részéről, de valószínű hogy ezt rosszul tettem, mert én már akkor tudtam hogy már nem akarok vele lenni. Nem akarom leélni az életem olyan mellett akit nem szeretek tiszta szívből, és nem érzem a hiányát...stb. Segítsetek kérlek! Tálaljak ki neki, vagy inkább egyszerűsítsem le a dolgokat és minden magyarázkodás nélkül mondjam csak azt hogy elmúltak az érzéseim felé. Amit szeretnék az az, hogy nem akarom hogy megszakadjon a kettőnk közti viszony, nem szeretnék vele rosszban lenni, jól esne ha valami baja lenne, akkor fel tudjon hívni, és ha megjelenünk valahol akkor ne kelljen feszengnünk. Egy helyen lakunk a baráti körtől kezdve minden közös, ezért is nehéz. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.
2011. júl. 3. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb, ha megmondod azt, hogy már nem szereted, és nem szeretnéd folytatni a kapcsolatot.

Fájni mindenképp fog neki, és eleve a szakítás olyan dolog, hogy koránt sem biztos, hogy fogtok még valaha beszélni.

A többségnél nem működik, hogy barátok legyenek.

2011. júl. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mond meg neki egész egyszerűen hogy vége, a férfiak ritkán nyomják azt a hisztit amit ilyen esetben a nők szoktak.


De azt nem javaslom, hogy megtudja hogy kavartál már alatta a nős csávóval. Én legalábbis azonnal utánanéznék, köpnék a feleségnek, és az ő támogatásával péppé verném az illetőt.


24/F

2011. júl. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az "utána barátság" az ő döntése, nem a tiéd, hiszen te szakítasz vele. De ha barátok maradnátok, akkor továbbra is csak átvernéd őt. Nem látod ebben a rohadt nagy igazságtalanságot? Nincs neked lelkiismereted? (Leginkább úgy tűnik...)
2011. júl. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Dehogyisnem, én nagyon jól tudom hogy ez mekkora egy szemét dolog, de azért itt nagyon sok olyan dolog volt ami miatt ide jutottam. Mindig nyílt és őszinte vagyok, sosem basztam át még senki fejét. De van egy olyan érzésem, hogy azért ő sem olyan tiszta ám. Na de épp ezekbe a dolgokba nem mennék bele. A barátoknál meg valószínűleg itt fog kiderülni, hogy ki az aki velem lesz, ki az aki vele, és ki az aki mindkettőnkkel, függetlenül attól, hogy mi már nem leszünk együtt, de nem tudom hogyan lépjek, én szenvedek ebben a kapcsolatban. Most fogunk elmenni nyaralni is, azt inkább már meg se várjam...? teljesen elesettnek érzem magam
2011. júl. 3. 18:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy nyíltnak és őszintének tartod magad.
2011. júl. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Na az ilyen nőktől hánynom kell.

Nem elég, hogy megcsaltad a párodat, folyamatosan hazudozol neki, színleled az érzéseidet, ott csapod be, ahol akarod, belerondítasz egy család életébe, ennek tetejébe még "okosan" akarsz vele szakítani, nehogy te gyere ki rosszul a rakás trágyából, amit te magad sz@rtál-hugyoztál össze, és a pasid érezze magát kellemetlenül, mert ő rontott el valamit.

Az ilyen ember megérdemelné, hogy ugyanezt megcsinálják veled is, csak 3 gyerekkel a nyakadon.

A Pokol kénköves bugyraiban fogsz elégni és közben könyörögni fogsz, hogy a feletted köröző keselyűk ne vájják ki a maradék belső szerveidet.

Távozz tőlem Sátán, seregeiddel!

2011. júl. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 andris1987 válasza:

21:55


Szívemből szóltál!

Őszinte, tiszta szívű??? Majd leestem a székről....

Megismerkedtél egy pasival aki olyan amilyet mindig is akartál? Akkor miért is voltál a másik mellett 5ÉVIG?

Ha nincs ló jó szamár is mi? És még te akarsz ebből jól kijönni. Süljön ki a szemed...

2011. júl. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Persze, hogyne én vagyok a szemétláda. Ő megcsalt már, kiderült, megbocsájtottam. Nem akartam belemenni ilyen részletekbe, ezért csak az én oldalamat írtam le. Így már azért kicsit más a felállás nemde??? Írom ezt azoknak akik szerint én vagyok a kurv@....
2011. júl. 5. 12:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Valóban más a felállás, mégpedig annyival, hogy megérdemlitek egymást. De te attól még ugyanakkora rib@nc maradtál.
2011. júl. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A történet el nem mondott részleteit honnan a fenéből kéne tudnunk? Te bele bírod képzelni magad a kérdésed olvasói helyébe?

Kétlem, mert most felháborodtál, másrészt látszott már a történeteden is, hogy nincs empátiád.


Ha nem vagy elég okos, hogy okosan szakíts vele, akkor nem fog sikerülni, ha meg igen, akkor megteszed, és nem kérdezel.

2011. júl. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!