Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megeri folytatni? Vagy mar vege?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megeri folytatni? Vagy mar vege?

Figyelt kérdés
Több mint 3 eve vagyok egyutt a a baratommal, ert minket minden. Gyakorlatilag a legrosszabb es legjobb dolgokat egyutt eltuk meg. Barmi volt mindig mellettem allt, megertett, megvigasztalt. Most azonban egyre kevesebbet talakozunk, heti 1 napot, amit en nagyon nehezen viselek. Mar egy ideje mondogattam az osszekoltozest, de nyilvanvalo, hogy ő nem akarja meg. Neki tul nagy falat lenne(en mar regota egyedul lakok.) A tavolsag szamomra borzalmas, neha mar nem is erzem, hogy ez szerelem, hanem inkabb inkább csak egy jo baratsag. De szexualisan pedig nagyon is kivanom, jó vele, imadom amikor megcsokol, a szex is jó vele. Nem tudom, hogy ez már csak testi vonzalom, vagy meg van-e szerelem. Tanacstalan vagyok.Ti mit gondoltok?
2014. máj. 20. 00:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig kibírtátok, ne adjátok fel. Te rajtad múlik, hogy mit látsz még a kapcsolatba, érdemes-e tovább menni.
2014. máj. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkabb a tavolsag hangol le, amiatt erzed, hogy semmi varazsa nincs mar az egesznek. Szerintem ha teljesen ki lennel abrandulva, akkor nem is kivannad ot. Ugyanakkor, ha nem is koltoztok ossze, meg nem is talalkozhattok sokszor, attol meg tartalmasan tolthetnetek el az idot egyutt. Kicsit elgondolkoznak a helyedben azon, hogy milyenek voltatok a kapcsolat elejen es mitol dobodtatok fel meg ilyenek. Ezekkel es uj dolgokat kiprobalva talan eleg lesz a heti 1 tali is arra, hogy baromira varjatok mar a kovetkezo hetet.
2014. máj. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak. Hogyha a későbbiekben látsz esélyt a változásra, összeköltözésre, akkor ne adjátok fel.
2014. máj. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát a távolság elég húzós, teljesen megértelek, de szerintem is tarts ki, illetve hát ahogy az előző is írta, hogy milyen a kapcsolatotok, és még mennyit bírsz ki azt csak te tudod eldönteni.
2014. máj. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocs, nem előző, hanem az első. :)
2014. máj. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Probalunk tartalmas talalkozasokat osszehozni, de szegeny neha nagyon faradt igy nehez. :/ Persze van hogy en is, mert altalaban én is munkabol megyek hozza es nem pihenem ki magam. De akkor is inkabb nem alszok, csak vele legyek. Persze ernek a kulso hatasok is, van eleg sok udvarlo akik szeretnenek velem tobbet lenni. És van aki nem is kozombos szamomra, de felrelepni soha nem lepnek. Nem ez az ember vagyok. De azert neha jol esik toluk a figyelmesseg. Deemiatt is olyan rosszul erzem magam. :/
2014. máj. 20. 01:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ha már van valaki, aki nem közömbös számodra, ráadásul udvarlásra adsz lehetőséget más-más férfiaknak, ilyen hozzáállással akkor ez az egész kuka. Tipikus női eset, amikor kétségbeestek egy-egy kisebb-nagyobb akadályba ütközve, s inkább mindent eldobtok a komfort miatt. Hajrá, sok sikert az új bakodhoz!
2014. máj. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne hallgass az előzőre. Csak ítélkezni bír. Ne engedd magadhoz közel az udvarlót, ha a párodat szereted, mert az még inkább kísérteni fog, inkább küld el, ha jól esik akkor is, legalábbis mindaddig tegyél így, amíg nem tudod azt se, hogy hogyan legyen tovább. Mivel kísért az "új" udvarló, mert ő közelebb van stb., így lehet, hogy pont csak ő zavar be téged, de közben nem is lenne nehezebb a pároddal, mint eddig volt, még ha nyilván a távolság alapból is tényleg nehéz. Ha döntöttél, ill. tudtál kísértés nélkül dönteni, utána lépj döntésed szerint. Szerintem.
2014. máj. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolso koszonom a valaszt :) elkuldtem mar tobbszor, de hajthatatlan. :/ Es nyilvan nekem is jol esnek a bokok, az vesse ram az elso kovet aki nem igy van ezzel. De nagyon nehez ugy, hogy en mar osszekoltoznek ó meg meg nem. :/
2014. máj. 21. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!