Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak megéri folytatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak megéri folytatni?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy barátságként indult aztán sokkal közelebb kerültünk egymáshoz... Csak ami zavar hogy jelenleg van valakije de nem boldog vele és ott akarja hagyni de addig nem még el nem költözik tőle... A helyzet az hogy a város 2 szélső részén lakunk tehát én az egyik felében ő a másikban és jó messze van mert Budapestiek vagyunk. Jól kijövünk meg minden nagyon jól elvagyunk. De ami még bonyolítja hogy én 22 vagyok ő 30 és van neki 6 gyereke amiből jelenleg 2 az apjánál van a másik 4 nevelőszülőknél... ezzel nem is lenne problémám csakhogy a 4 kicsit el akarja hozni a nevelőszülőktől csak én ehhez még fiatal vagyok mármint a gyerekhez még nem érzem magam késszen rá főleg máséra és még 4re is ... most milegyen? mert nagyon jól kijövünk passzolunk egymáshoz a szex is nagyon jó és megértjük egymást órákig tudunk beszélni bármiről csak ugye ezek a dolgok zavarnak amiről már beszéltem vele... folytassam vagy ne?

#6514852165132000101001
2013. okt. 8. 07:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Folytasd,ha folytatni szeretnéd,csak ne költözz vele össze.Simán csak randizgassatok.
2013. okt. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

30 évesen 6 gyerek, itt már azért el kellene gondolkodni hogy vajon milyen nő is valójában.

Én is azt tanácsolom hogy csak járjatok össze, semmi kötöttség.

2013. okt. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha már szóba álltál egy 6 gyerekes emberrel,akkor ez van!
2013. okt. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát az elején nem tudtam hogy lenne gyereke ő nem montdta kép nem volt róluk feltéve nála nem voltam szal nah... Első kettő köszi a helyzet hogy taliztam vele és megbesz és igen folytatjuk de semmi kötődés vagy is a részemről semmi megmondtam neki... bele eggyezett és azt mondta hogy ha más nem legfeljebb barátok maradunk... de ettől ő még el akarja hagyni a jelenlegi barátját mert már elöttem sem nagyon működöt nekik...
2013. okt. 8. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!