Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyem nála? Örökre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem nála? Örökre, csak barátok maradunk?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,akivel pici korunk óta ismerjük egymást,amolyan családi kapcsolat,de nem vérrokonom,mert csak a "nagymamámnak"-a nagypapám 2. feleségének rokona.Így nekem a másod-unoka-bátyám.17 éves és egyre jobban vonzódom hozzá. 14/L
2009. dec. 28. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
hát az is egy rokon sztem!!!! midegy h hogy ragozzuk
2009. dec. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ,mennyire szoros a családi viszony kettőtök közt ha együtt jártok családi ebédekre meg minden családi rendezvényre akkor szerintem keress mást! Viszont ha csak tudjátok egymásról,hogy 2. unokatestvéred akk szerintem mind1,nyugodtan kezdeményezz!(Én tudom az iskolámban egy lányról,hogy a másod unokatestvérem,de még a sulin kívül soha nem találkoztam vele! 18/F
2009. dec. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elég szégyen az!

Saját rokonoddal...

2009. dec. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem is igazi rokon,csak ollyasmi
2009. dec. 28. 22:58
 5/6 anonim ***** válasza:
A mocskosság legyen ebbe!
2009. dec. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

22:57-nek mondom:

ha nem válaszolni , vagy segíteni akarsz, akkor ne kritizáld. Amit te mondtál nagyobb szégyen.


Igaz, hogy rokon, ha nem is vér szerinti. Szerintem tartástok meg a távolságot, inkább rokoni szeretet legyen, mint szerelem. A családban ki tudja mi váltana ki... felháborodást,... vagy ki tudja...

Ha nagyon távoli rokon, nem alakulhatott ki olyan "igazi" testvéri szeretet, megértelek.

Szóval csak egy tanács: ne próbálkozz be nála, sok fiú van meg a világban...

2010. aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!