Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ebből mi lesz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből mi lesz? Maradunk barátok?

Figyelt kérdés

Itt a történetem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Valamelyiknap felmentem hozzá, de csak egy órára, és tök semleges dolgokról beszéltünk, mikor egyszer csak rákérdezett, hogy "és mi van a barátommal??" én meg ugye nagyot néztem, mert szingli vagyok. (onnan vette ezt, hogy még tavaj októberben említettem neki hogy lehet hogy összejövök egy sráccal, de nem úgy alakult). na igen és mondtam neki hogy nem jöttünk össze, ő meg kérdezte hogy miért. mondtam mert nem akartam kapcsolatot. na igen, annyira zavarba jöttem, hogy inkább tereltem, gyorsan témát váltottam. aztán tovább gépeztünk, és olyan furcsán nézett rám, olyan izén, hogy direkt hülyén néz bele az ember szemébe. most mi lesz??


2011. jan. 30. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
komolyan mintha 10 évesek lennétek -.- hát szerelmes beléd vedd már észre magad.. ő tetszik neked?? igen?? akkor csináljatok már valamit mert ha már másodszorra teszed fel ugyanezt a kérdést, akkor eléggé félősek lehettek...de ne parázz kérdezd meg tőle, hogy tetszem neked? :P
2011. jan. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 smileyvett válasza:
Barátságból szerelem! Ismered, kérdezz rá nem fog hülyének nézni!
2011. jan. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!