Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet még köztünk több vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még köztünk több vagy barátok maradunk?

Figyelt kérdés
15/L vagyok. Van egy haverom, aki talán kicsit több mint haver, szal barátok vagyunk. Egyszer felmerült, hogy mi lenne ha járnánk. De azt mondta, hogy nem szeretné tönkretenni a barátságunkat és még mást szeret. Igazából én is mást szerettem, és talán még mindig:S De ezzel a sráccal egyre többet találkozunk, ő szokott hívni, msn-en is egyre többször rám ír. Mindent meg szoktunk beszélni egymással, a csajozás pasizás terén is. Állítólag még mindig azt a lányt szereti, de már régóta nem is beszélnek egymással, nincs rá esély, hogy elfelejti és esetleg mégis lehetne köztünk több mint barátság? Azt hiszem én még úgy nem szeretem, de el tudnám esetleg képzelni. Lécci segítsetek.
2011. febr. 6. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem te neki tényleg csak barátként kellesz. De mint tudod nincs fiú-lány barátság, így ez a kapcsolat már ott elromlott, amikor az egyikőtök többet kezdett el érezni a másik iránt.

Próbálj meg célozgatni megint rá, hogy te járni szeretnél vele, nem csak barátként tekintesz rá, talán észreveszi magát.

2011. febr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt a filmet:

Álljon meg a nászmenet!

Azt hittem, egy nagy szar, de a vége egész jó lett.

2011. febr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!