Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor múlik el a szerelem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor múlik el a szerelem egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hello 18 éves leszek a barátnőm 17 4 honapja vagyunk eggyütt és tökéletes eddig minden még nem vesztünk össze és mindig jól elvagyunk Heti 4 szer találkozunk egész nap eggyütt vagyunk az érdekelne hogy mikor fog megváltozni ez az egész? mert én még teljesen odavagyok érte és még mindig szerelmes vagyok belé. ( Bocs a helyesírási hibákért szerintem lehetett érteni hogy mit akarok irni)
2008. júl. 28. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Hát amíg meg nem csalod addig minden rendben lesz.
2008. júl. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megcsalni persze... ti mindig rögtön erre gondoltok? az soha az életben nem történne meg elhiheted... inkább arra gondoltam hogy azér csak más egy párkapcsolat az első 3 honapban mint 2 év után ... és mi az ami megváltozik hogyha egyre jobban telik az idő?
2008. júl. 28. 20:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

hm...En ertem mire gondolsz...a szerelem nem attol mulhat (csak el) h megcsalod, sot attol nem elmulik, cak megbantod a masikat, de errol lehetne beszelni...szoval van aki arra eskuszik h egy ev, van aki arra h 8 honap utan mulik el...persze ez nem jelenti azt h ripsz rpsz akkor nem fogsz erezni semmit...a szeretet megmarad, es a rajongas is ugyanaz maradhat ha vigyaztok:)

namar most en a sajat peldamat mondanam el, nalunk kb a 3. honap utan kezdodtek el a veszekedesek...amiket egybol megbeszeltunk, szoval ezek inkabb vitak...aztan az 5-6-7 honap elegge nyugis volt...majd jott a feltekenysegi meg mindenbe "belekotok" korszak a baratom reszerol...es ez csak fokozodott a 8-9-10. honapban...kicsit ugy ereztem mar semmi sem lehet a regi es mar nem is szeret annyira. de rajottem h igen:) es megbeszeltunk mindent, es biztos vagyok benne h most is ug szeret mint egy evvel ezelott...es en hiszek az OROK szerelemben szoval nekem senki ne meseljen arol h egyszer veget er..."AZ IGAZ SZERELEMNEK NINCS JO VEGE AZ IGAZ SZERELEMNEK NINCS VEGE"

UDV :) es sok sok boldogsagot

2008. júl. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szija. Szerinteem h igazán szeret és minden jól működik akkor nem lesz gond csak szeressétek egymást úgy ahogy az elején és ha netán meginogna esetleg elevenítsétek fel az első csókot vagy bármit biztosan jól fog neki esni és neked is mert az tök izgi sztejm mikor megismeri magát 2 ember:)
2008. júl. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megnyugtatlak ,ha igazi szerelem sokaig tart.

Pl en jartam 2 es fel evet a volt baratommal es mindvegig ugyanolyan langgal szerettem...

1 eve nem vagyunk egyutt es meg mindig szeretem,valoszinu mindig fogom

2008. júl. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!