Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire fontos egy kapcsolatban a szerelem?

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátommal, mert már nem voltam belé szerelmes. Viszont ő engem nagyon szeret és szeretett meg jól kijöttünk. Már kicsit nyálas is volt nekem a viselkedése. szerintetek jó hogy így döntöttem?
2011. jún. 13. 13:16
 1/4 Burny bácsi ***** válasza:
Jobb, mint ha tönkre tennéd szerencsétlent és felvágná az ereit 5 év múlva...
2011. jún. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha elmúlt a szerelem, akkor jobb szakítani. Maradjon a barátság. Bár a barátod részéről nehezebb lesz elfogadni, de nem tehet mást.
2011. jún. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint az egész kapcsolat alapja a szerelem. Anélkül szerintem semmi értelme kapcsolatban lenni. Még csak meg se csókoltam soha olyan fiút, akibe nem voltam szerelmes, és a barátom is hasonlóan cselekedett régebben. Mondhatják mások, hogy úgyis elmúlik egy idő után, de én rengeteg pár ismerek, ahol 4-5 év után nem múlt el, sőt olyan párt is, akik 20 éve vannak együtt, ebből 10 éve együtt is élnek, és bárki friss szerelmeseknek mondaná őket.

Szerintem ha az ember megtalálja az Igazit, akkor sose fog elmúlni a szerelem (persze ezért tenni is kell).

Úgyhogy én úgy vélem, jól döntöttél. Hiába maradtatok volna még együtt, Te előbb- utóbb beleszerettél volna másba, de ki tudja, hány év múlva, és akkor sokkal fájdalmasabb lett volna az elválás. Jobb így mindkettőtöknek- így mindketten megkaptátok az esélyt, hogy megtaláljátok az igazi szerelmet.

20/L

2011. jún. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:), egyetértek veled. Igazad van! A többi válaszolónak is köszönöm!
2011. jún. 13. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!