Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezhet igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezhet igaz szerelem egy olyan kapcsolatban ahol majdnem 25 év korkülünbség van a két fél között? 21/L

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 18:57
 1/6 Moszuke ***** válasza:
100%
nem hiszem, hogy korfüggő lenne az ilyen
2011. jún. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért ne?
2011. jún. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Létezhet. Volt már rá példa, főleg régebben. Nekem nem egy 70 fölötti néni ismerősöm van, akiknél kb ennyi volt a korkülönbség. De ha ezek egy része kényszerből is volt, megszerették általában egymást, vagy nem, de akkor sem azért mert akkora a korkülönbség.
2011. jún. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is létezhet,csak mindenki azt hiszi hogy apakomplexusom van.. Volt családja, de két évvel ezelőtt elvált.Akkor is ismertük egymást, de még nem volt semmi, és csak most van alakulóban.
2011. jún. 6. 19:24
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor hajrá. de majd ne ide gyere sírni...
2011. jún. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne.........
2011. jún. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!