Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy kérdezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy kérdezzem meg a barátom erről, úgy hogy ne legyek tolakodó? Te hogy tennéd?

Figyelt kérdés

Arról van szó,hogy a barátom minden nyáron 3-4 hónapig külföldön van, mivel a szülei ott dolgoznak,és a suli miatt van itthon Magyarországon a nagymamájánál.Tavaly nagyon nehezen viseltük a 3 hónapnyi távollétet, ezért azt mondta,hogy idén majd én is elmegyek vele.Nagyon örültem neki. Szóbajött ez a múltkor,s mondta,hogy akkor majd megyek vele a szünet elején egy hétig.

S elgondolkoztam azon,hogy miért csak egy hétig akarja? Ők egy családnál bérelnek ki 3 szobát, de én a barátommal aludnék, nem kellene külön, ráadásul fizetném is a részem a családnak, ha erről van szó. Próbáltam rá utalni, de nem mondta meg konkrétan miért csak egy hetet ülhetnék ott vele. Nekem nagyon rossz lenne megint 3hónapot vagy annál több időt külön tölteni. Ráadásul itthon nincs dolgom a nyáron. Fordított esetben én nagyon szeretném,hogy a barátom is velem legyen velem külföldön,amíg csak lehet.


Szerintetek miért? És hogyan kérdezzek rá úgy,hogy ne tűnjek tolakodónak?Mert azért csak nem jelenthetem ki,hogy én többet ülnék vele...Mit gondoltok?17L


2014. máj. 11. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá konkrétan. Miért csak egy hétre mehetek veled külföldre? Valahogy így..
2014. máj. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyenesen kérdezz rá, hogy hogyhogy meggondolta magát.
2014. máj. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen problémázni? Nem bonyolult megkérdezni, miért csak 1 hétig szeretné, hogy menj.
2014. máj. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De ha úgy kérdezem,hogy "miért csak addig mehetek.." az nem túl 'ráakaszkodó' stílus?

Nem gondolta meg magát, tavaly nem mondta konkrétan mennyi időre gondol, csak most mikor szóba jött,hogy "nyáron aztán eljössz velem egy hétre."

2014. máj. 11. 16:03
 5/5 anonim ***** válasza:
lehet, hogy a családja nem akarja, hogy ott legyél. ha jól értem, egy családnál bérelnek szobát, tehát ott lakik a család is, meg ők is. lehet, hogy sok lenne a tömeg már nekik. és az is lehet, hogy a családja ezt megmondta neki, ő viszont nem akar megbántani, és csak annyit mond, hogy 1 hét. mondd el, hogy szeretnél többet lenni vele, mit szólna hozzá.
2014. máj. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!