Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kérdezzem meg tőle hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzem meg tőle hogy akkot most hogy állunk?

Figyelt kérdés
Szeretek egy srácot és ő is szeret engem múltkor találkoztunk és minden jól ment stb..szóval pontosan nem tudom hogx most járunk e vagy sem aztán másnap beszélek a srác haverjaval mert jóban vagyok vele és mondta hogx a srác azt mondta neki hogy mi járunk és nem tudom hogy hogy kérdezzem meg a srácot hogy akkor most hogy is vagyunk?

2014. ápr. 13. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Congratulation! Ez meg micsoda???

Milyen kapcsolat az, amikor egy harmadiktól tudod meg, hogy jártok. Ott voltál egyáltalán amikor ezzel a sráccal randiztál? Vagy videó konferencia volt? :D

2014. ápr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

pontosan ezekkel a szavakkal :D

nem történhet semmi rossz, kérdezd meg tőle! ;)

2014. ápr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az első kommentelonek üzenem hogy csak azért tőle tudtam meg mert a sraccal még nem beszéltem róla és ha azért jöttél hogy kioktass amikor nem is tudod hogy hogy volt pontosan akkor mehetsz
2014. ápr. 13. 19:47
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Tényleg csak gratulálni tudok. Ez nagyon gáz.
2014. ápr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem azért kérdező,de ez tényleg vicces, ahogy így leírta:):) 3.féltől tudod meg, h jártokXD :D

Na, hát, figyelj, szerintem is simán megkérdezheted, hát na; ha tudni akarsz valamit, akkor kérdezel:))

2014. ápr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*simán használhatok ua szavakat is:)
2014. ápr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor leírom hogy volt ezaz egész: bnommel ülünk egy padon mögülem hallom hogy a srác haverja mondja rgy másik fiunak hogy ott van xy csaja este itom a havernak h ne terjeszze azt hogy én járok azzal a sraccal (mert ugye meg erről nem beszéltem vele) erre mondja h a srác mondja neki
2014. ápr. 13. 20:09
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk kérdezd meg a pasidtól...


Ciki, nem ciki, én annó az első randi után megkérdeztem e a férjemtől, hogy akar e velem kapcsolatot vagy sem. Határozott igent mondott, és ezért az első randink az évfordulónk is egyben. Ő azt mondta hogy neki ez egyértelmű volt...hogy mi együtt vagyunk.


Én meg azért kérdeztem rá, mert akkoriban zsinórban több kapcsolatom nem bírta ki a 2 hónapot sem. Volt ahol a srác csak húzta az agyam de nem volt képes határozott választ adni, pedig több randi, csók, stb volt köztünk, de mégsem.... és ezek után jött ő. Úgyhogy olyan állapotban voltam, ahol már nem volt kedvem találgatni meg idegeskedni emiatt....így rákérdeztem.

2014. ápr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!