Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzem meg, hogy miért nem hív meg mostanság soha hozzá?

Figyelt kérdés

Régebb alig várta,hogy menjek,sokat találkoztunk.

Most nem mondja soha,hogy menjek hozzá s nem is találkozunk úgy kettesben.

Próbáltam célozgatni,de nem segített. Úgy meg tolakodó lennék, ha úgy kérdezném,hogy "Már miért nem hívsz meg?" Hogy kérdezzek rá,úgy hogy ne azt lássa,hogy túl ragaszkodom, futok utána és tolakodom?

Egyébként nincs mit szégyelljen, nagyon szép házuk van, ráadásul szülei sincsenek otthon egy ideig.

18L


2014. ápr. 17. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
"Mostanában nem igazán hívtál meg magatokhoz. Csak nincs valami baj?"
2014. ápr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet épp azért nem hív, mert a szülei nincsenek otthon egy ideig....


Kérdezz rá, hogy lenne-e kedve találkozni veled kettesben :) Szóbol ért az ember (gondolom ismerős

a mondás)

2014. ápr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

2. épp így próbáltam célozgatni rá,hogy jó lenne valahol kettesben is lenni, meg hogy náluk most úgysincs senki stb...de erre csak annyit mond,hogy"hát igen" de nem hívna meg...

Azt hogy érted,hogy pont azért nem hív meg? Más annak örül...

2014. ápr. 17. 11:20
 4/6 A kérdező kommentje:
amúgy meg szórakozóhelyre meg hasonlóra hívogat néha, de hát azért kettesben is kéne lenni, pláne kb 2 hónap után..
2014. ápr. 17. 11:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy lehet másfelé kacsintgat....
2014. ápr. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem, az biztos nincs a háttérben..
2014. ápr. 17. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!