Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor fog belém szeretni? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fog belém szeretni? Mit kell tennem hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés
két hónapja van egy barátom.Én 21 éves vagyok,ő 23.Nagyon jól megvagyunk,igaz néha kisebb vitánk van,de nem tart 5 percnél tovább,és minden rendben.De viszont ami engem bánt,az az,hogy még nem szerelmes belém.Én egy hónap után sms-be leirtam neki hogy szeretem,de ő azt mondta hogy még csak kedvel,.....stb.De egyszer azt is mondta hogy szerelmes,és ugy hív hogy (szerelmem),néha.Hogy tudnék segiteni vagy mit teszek rosszul hogy még állitólag nem szeret? Van rá esély hogy még belém szeret??? Mert félek hogy emiatt elhagy.
2008. júl. 28. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Csak annyit tehetsz hogy magadat adod és nem pánikolsz. Szerintem csak volt néhány rossz kapcsolat és csalódott és azért nem ismeri be. Egyébként amig csak együtt vagytok addit van rá esély :)
2008. júl. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Egyet értek az elöttem szólóval...még csak annyit tennék hozzá, hogy SOHA ne mondd egy férfinek, hogy szereted mielött ő mondaná.

Tudom, hogy nagyon nehéz. Mert mi nők imádjuk az érzelmeinket a szeretett lény felé kitárni.

2008. júl. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Légy önmagad mellette ez a lényeg.Eröltetni nem szabad az érzelmeket.Nem mindenkinek jönnek gyorsan az érzelmek vagy lehet csalódás is a háttérben(visszafogottabb esetleg)stb.

Adj ennek időt,hogy kialakuljon,esély megvan rá,hiszen együtt vagytok.Fogd addig is vissza azt,hogy leírod neki,hogy szereted,amíg ő ezt nem teszi meg.

2008. júl. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben.köszönöm a gyors és nagyon jó válaszokat.igen,volt csalódása előttem,ezért is félt ebbe belevágni.Várni fogok:)
2008. júl. 28. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!