Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elakarom felejteni, hogy 3éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elakarom felejteni, hogy 3éve reménytelenül szeretek valkit, de hogyan?

Figyelt kérdés
Nem tudja, még soha nem volt bátorságom elejébe állni és megmondani, hogy szeretem tiszta szivemből, hogy csak ő kell nekem. Ezért gyakran leiszom magam, hogy feljtsek. tudom hogy ez nem megoldás. De felejteni akarom az életem, a reménytelen szerelmem. Fáj minden lélegzet vétel, fáj hogy élek nélküle. Nem birom már. Mit tegyek?
2008. júl. 28. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Jaj ez a szenvedés... szánalmas már bocs. Miért nem mondod el neki? Nem értem miért vannak ennyire hülye emberek mint te? Szenvedsz, leiszod magad ahelyett hogy elé állnál és megpróbálnád. Lehet hogy nem jön össze, és akkor mi van? Az élet megy tovább, de legalább tudni fogod hogy mi a helyzet. ELfelejteni is könnyebb ha azt mondja nem kellesz. Amíg van reményed addig nehéz. Ne legyél hülye, menj oda és mondd el neki. Ha nem mered akkor írj neki sms-t, levelet, emailt, bármit.
2008. júl. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra hogy 3 milliárd nő él még a földön, bőven van olyan aki szebb és okosabb mint ő. És határozd el, hogy ez nem fog téged tönkretenni mert te erősebb vagy ennél. Az élet megy tovább és idővel jobbra fordul a helyzet.
2008. júl. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Lehet 10000 jobb, mint ő . De ha Ő kell?
2008. júl. 28. 12:57
 4/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy húlye vagyok. Nem kritikát kértem, hanem tanácsot. Olyan nehéz ez?
2008. júl. 28. 12:59
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Akkor a tanácsom: Ne gondolj rá, menj el bulizni, és szedj fel valakit. 3 évet pazaroltál rá, elég már nem gondolod? Később meg fogod bánni hogy ilyen hülye voltál. Ha ennyire beszari vagy hogy nem mered elmondani neki mit érzel akkor nincs mit tenni, keress mást, úgy a legkönnyebb túllépni.
2008. júl. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

De erre tényleg nincs semmi kézzelfogható tanács, amit erre lehetne mondani... Miért vagy ennyire gyáva??? Az életben mindenért küzdeni kell, nem csak várni, várni a semmire. Mit vársz, de most komolyan?! Saját magadat kínzod! Szépen menj oda a szerelmedhez, és mond el neki finoman mi a helyzet. Igaza van az előttem válaszolónak, ha esetleg nemet mond, akkor könnyebb lesz felejteni, nem áltatod magad tovább...

DE tényleg ne csináld ezt!!!

2008. júl. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Reménytelen marad így,ha esélyt sem adsz ennek az egésznek,hogy mondod el neki.Ha így dirrektbe nem akarod,akkor valahogy célozni rá,hogy mit érzel iránta.Aztán kiderül,hogy a másik,hogy reagál erre.Ha nem kedvezően,akkor legalább,tudni fogod,hogy nincs értelme utána epekedni és idővel találhatsz mást,akivel boldog lehetnél.De amíg nem lépsz,addig csak a bizonytalanság marad...
2008. júl. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Senki nem tudja,

mi fog történni a következő pillanatban,

és mégis, mindenki megy előre, mert bíznak, mert van hitük." (Paulo Coelho)


Méltó befejezése lenne ennek a három év szenvedésnek, ha elé állnál, és megmondanád neki, mit érzel, és mit szeretnél tőle.

Lehet, hogy igent mond; lehet, hogy nemet. - Akármi is lesz a válasza, jobban jársz, mintha meg se próbálod.

Próba nélkül nehéz lesz lemondanod róla.

Ha eddig nem sikerült, miért éppen most sikerülne?

Ha viszont kapsz tőle egy konkrét választ, az elindít majd az úton, és nemleges válasz esetén is biztosan tudni fogid, hogy ennyi volt, nincs tovább, másik irányba kell indulnod.

Tettek nélkül viszont örökké csak filózni fogsz és vágyakozni...

2008. júl. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem vettem a batorsagot, hogy megtegyem. Felek a visszautasitastol, es ezt mindig barmilyen aron, minden esetbe elakarom kerulni. Tudom, hogy most azt fogjatok mondani, hogy akkor uljek es szenvedjek es igyak. De valahogy csak elejebe allok es bevallom! Utanna pedig nem tudom, hogy fogok meg valaha a szemebe nezni. Es bocsi, hogy nem hasznaltam ekezeteket!
2008. júl. 28. 22:41
 10/11 anonim ***** válasza:

Lany vagyok es ha hiszed ha nem valahogy en is igy vagyok. Oke en nem ittam le magam es nem 3 ev volt hanem csak egy, de a helyzet nagyon hasonlo.

Mindig beszeltunk, nagyon kedves volt, egyszer jobban megtetszett. Nem tudtam mit tegyek, ejjel-nappal ra gondoltam. Sok eselyem volt arra hogy igen legyen a valasza, mert a megismerkedesunkkor hivott setalni, de akkor sajnos nekem meg nem tetszett.

Nagyon kedves volt midnig, es eszmeletlen jol eldumaltunk. Aztan valahogy nemtudom hogy, egy buli elott vettem egy batorsagot es elmondtam neki msn-en. (lehet hogy nem msn-en kelett volna, de lagalabb volt batorsagom hozza). A valasz az volt hogy, orul hogy oszinte voltam, es hogy elmondtam (ekkor gondoltam hogy oke, akkor az egesznek most vege, irni se tudtam ra), de jott a kovetkezo valasz: "Jo lenne talalkozni, hogy ezt komolyabban is megbeszeljuk".

A folytatas mar nem lenyeges. De figyelj ram, el tudom kepzelni mit erzel, nem akarod elmondani neki, nehogy nemleges legyen a valasz, es akkor vege a baratsagotoknak is. Es inkabb szenvedsz minthogy elmond neki, nehogy rosszra forduljon a helyzet. De hidd el, en is igy gondolkoztam, de tenyleg magadat kinzod vele. Ha elobe nem mered elmondani neki, tedd meg msn-en. A csajok orulnek ha tetszenek a sracoknak, es ertekelik ezt. Es ha nem tetszesz neki ugy ahogy azt te szeretned, legaabb tudod, es tisztaba vagy vele, es tovabblephetsz, baratok meg maradhattok, ugyanolyan jok -vagy jobbak, mint eddig.

Probald meg, nincs SEMMI veszteni valod. Hidd el. :)

2009. jan. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!