Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fogom össze törni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fogom össze törni a szívét ha elhagyom?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok együtt a barátnőmmel és eddig minden rendben volt, de most úgy érzem beleszerettem egy másik lányba, akivel sokkal boldogabb lehetnék! A szakításon gondolkodok már legalább 2 hónapja,de nem akarom összetörni a szívét és azt se,hogy ezentúl ne beszélhessek vele! 18/F
2009. dec. 26. 23:48
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
3 év? Hát... Ott már azért a szerelem csak-csak elmúlik. Ebből a szempontból nem vészes. De már sok mindent átéltetek. Szóval ebből viszont nagyon is.
2009. dec. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. dec. 27. 00:01
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

fájni fog neki...szóval kíméletesen.

és a másik lányt hagyd ki.. és ne is gyere össze vele abban a hónapban..ha érdekel a barátnőd, ha nem akk akár másnap.

2009. dec. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Ahogy mondja 2. hszóló:

előbb szakítasz a mostanival. Neki ez nagyon fog fájni, de idővel túllép a dolgon. Ne keresd, próbáld kerülni, hogy minél kevesebbet gondoljon rád.

A másik lánnyal amikor összejössz, azt nem kell nagy dobra verni. Nem kell közös kép olyan helyre, ahol az ex láthatja. Közösségi portálokon se legyen kinn, hogy kapcsolatban vagy.

A cél, hogy a lehető legkevesebbet tudjon rólad az ex, és véletlenül se lásson/halljon semmi olyat, hogy te boldog vagy - mert ez tud a legjobban fájni...


23/f

2009. dec. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is! Még átgondolom mit teszek!
2009. dec. 27. 00:17
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Nyilván rossz lesz neki, de inkább szakíts vele, minthogy úgy legyél vele együtt, hogy már nem is szereted. És, mint már leírták, ne hangoztasd majd, hogy te milyen boldog vagy az új barátnőddel. Sok sikert...
2009. dec. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Én meggondolnám, hogy otthagyjak egy bevált kapcsolatot egy sejtelem miatt.
2009. dec. 27. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Biztosan rossz lesz Neki,ha szakítasz vele,így is-úgy is!De ami nem megy nem kell erőltetni!Én ugyanebben a cipőben jártam,mint te én kiléptem egy 7 éves kapcsolatból,mert hasonlót éreztem,mint Te és lám nekem bejött!4 éve vagyunk együtt,összeházasodtunk felépítettünk..!Szóval LÉPJ!!!!SZAKÍTS VELE!!!!
2009. dec. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
Képzeld magad az ő helyébe,te is fogol még igy járni..NYUGI
2010. jan. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ha nem akarod összetörni a szívét ,akkor ne jelentsd ki egyből ,hogy most már vége,rájön magától és könnyebb lesz.
2010. jan. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!