Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha elhagyom rájön hogy mennyire fontos vagyok neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 21 éves srác vagyok 5 éve vagyunk együtt a barátnőmmel és én nagyon szeretem. Mindig azt mondja hogy ő is engem, de néha, eddig kb 5x volt neki olyan hogy elbizonytalanodott és olyan érzése volt "hogy se veled se nélküled". Most megint rájött ez hogy ő 21 éves még fiatal kicsit szabad szeretne lenni. De mindig azt mondja, hogy nem tudna velem szakítani, mert tudja, hogy tökéletes vagyok neki, meg úgyse talál jobbat és nem tudná elképzelni mással. De annyira erős benne ez a fiatal/szabadság vágy hogy elbizonytalanítja a kapcsolatunkban. Eddig mindig együtt maradtunk és a köztes időkben mindig szuper volt, de én is elfáradtam ebbe kicsit.

Szerintetek mi lenne a megoldás erre a problémára? Ha egyáltalán van :( Szakítsak vele, hogy rájöjjön, az hogy szabad és pasizik nem ér annyit, mint hogy egy egész életre megtalálja a társát???? Vagy esetleg a ha megint megoldódna jegyezzem el???? Vagy végleg lépjek ki a kapcsolatból???


2011. szept. 2. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a te dolgod szakítani.Ez az ő felelőssége..Kérdés,hogy szakítás után lenne-e visszaút,lenne-e értelme az újrakezdésnek?
2011. szept. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem kb 28éves korig nem érdemes hosszótávú kapcsolatot erőltetni.


Az ember nem monogám faj, a vérünkben nincs benne a hűség.

Csak társadalmi elvárás aminek meg kell felelni ha azt akarjuk hogy elfogadjanak....



Szóval ha lány szabadságot akar, hadd kapja meg. Megérdemli, joga van hozzá és csak tanulhat belőle.


Én speciel magamban sajnálom azokat a haverjaimat, akik már 4-6 éve együtt vannak a kb első szerelmükkel és rengeteg dologból kimaradtak/kimaradnak az életben....

2011. szept. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja meg elég éretlen hozzáállás hogy "majd rájön milyen fontos vagyok neki"...


Ne akarj fontos lenni neki. Ha te nem bírsz nélküle lenni az a te bajod, de ne akard őt magadhoz láncolni. Önálló emberi lényről beszélünk nem egy pótlékra amitől jólérzed magad...

2011. szept. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

16 éves korom óta vagyok a párommal, (9 éve!) és sose merült fel egyikünkben sem a szabadság utáni vágy..

A környezetembe 2 olyan pár is van akik első szerelemből házasodtak és nem bánták meg. Szerintem ha valakiben felmerül az ilyesmi, akkor neki kell szakítania a másikkal..

és szerintem fog is csak idő kérdése..

2011. szept. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hagyd el és ki fog derülni,hogy fontos vagy e neki
2011. szept. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szakításnak súlya van, nem blöffölésre való.
2011. szept. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha így érez, jár neki a szabadság. adj neki időt most, hogy kiélhesse magát, és utána vissza fog menni hozzád, meglátod. lehet hamarabb, mint gondolnád. addig tartsatok egy laza baráti kapcsolatot, hogy ne veszítsétek egymást szem elől. Nagyon is ismerem ezt az érzést, tudom, hogy páromnál jobb nem kellene, de szeretnék játszani, flörtölni. Le nem cserélném senkire, és nem bántanám meg a hülyeségemmel, de néha piszkosul vágyom a szabadságra. eddig mindig leküzdöttem. ehhez kellett, hogy az elején még hagyta, hogy másokkal is úgymond ismerkedjek.
2011. szept. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!