Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Ha elhagyom megver!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ha elhagyom megver!

Figyelt kérdés
Kb. 7 hónapja ismertem meg egy férfit. Egy idő után elkezdett... nem is tudom... teljesen más lett és kiderült hogy nagyon erőszakos... Ha elhagyom biztos vagyok benne hogy megver!!!
2011. szept. 26. 21:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez benne van a pakliban, jobban nézd meg, kivel kezdesz.
2011. szept. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha brazil akkor ez alap.
2011. szept. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Első kettő nem hülyeséget kérek hanem tanácsot!
2011. szept. 26. 21:07
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad zsarolni. Attól még, hogy erőszakos, biztos nem ver meg mindenkit. Ha mégis baj lenne, akkor szólj valami férfi ismerősnek, esetleg használj valami női önvédelmi eszközt.
2011. szept. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
női önvédelmi eszköz... vasaló megteszi? x)
2011. szept. 26. 21:24
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem, mert kiveri a kezedből és azzal fog agyon csapni X)
2011. szept. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
jajjajj... és ha előbb bekapcsolom? x3
2011. szept. 26. 21:27
 8/14 A kérdező kommentje:
vagy megkérem hogy anyám jöjjön át egyszer tangában és a pasi a közelembe se fog jönni x)
2011. szept. 26. 21:30
 9/14 anonim ***** válasza:
költözz el, szüntess meg vele minden kapcsolatot, kérj meg valami havert,hogy beszéljen vele.. ilyesmi
2011. szept. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor próbálj meg elmenni, ha ő nincs ott!Egyszerűen csak lépj le, talán írj egy levelet, h miért...!És ha lehet, a családodhoz, testvérhez, ahol nem vagy egyedül!És tényleg szakíts meg vele minden kapcsolatot, mert egy ideig biztos, hogy zaklatni fog, de ne hagyd magad visszaédesgetni, akármit mond, úgysem változik meg ezt elhiheted nekem!!!
2011. szept. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!