Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen az okos, érett viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az okos, érett viselkedés, ha a pasidra rákattan egy lány? A barátom azt mondja, egyáltalán nem érdekli, engem szeret, és kiakad, ha megemlítem, de én azért félek, hogy elveszítem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Legyetek szívesek, okos és hasznos tanácsokat adjatok, nekem az nagyon fontos. 2 éve vagyunk együtt, és bezavar egy ilyen kis r..anc...Jó, tudom, hogy ha elmegy, akkor nem kell sajnálni, de azért ez nem ilyen egyszerű. Nem tudom, mit tegyek.
2014. ápr. 26. 22:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Valamelyikőtök kérdezte, honnan tudom. A barátomtól. Hogy ne mástól tudjam meg. És ha a hátam mögött lesz valami, mit csináljak? Hogy ne égessem saját magam.
2014. ápr. 27. 07:10
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha a hátad mögött lesz valami, akkor egyértelmű: szakíts a pasiddal.


Bár, ha a hátad mögött kavarnak, akkor azt lehet, meg sem tudod.


Elég érdekes pasid lehet, ha ennyire nem bízol benne. Vagy lehet, veled van a baj, feleslegesen belelátsz a dologba olyat, ami nincs is, ezért ingerült a pasid, hogy ezen a témán lovagolsz. Ha ennyire zavar a dolog, ülj le a pasiddal komolyan, beszélgess el vele erről. Kérd meg, hogy koptassa le egyértelműen a lányt, mert téged zavar.


Ha erre a pasi azt lépi, hogy megint ingerült lesz, akkor lehet, tényleg vaj van a fején :D

2014. ápr. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
de ne azon gondolkozz, h mi lesz, ha... majd azon akkor gondolkodsz :)
2014. ápr. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!