Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen az okos, érett viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az okos, érett viselkedés, ha a pasidra rákattan egy lány? A barátom azt mondja, egyáltalán nem érdekli, engem szeret, és kiakad, ha megemlítem, de én azért félek, hogy elveszítem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Legyetek szívesek, okos és hasznos tanácsokat adjatok, nekem az nagyon fontos. 2 éve vagyunk együtt, és bezavar egy ilyen kis r..anc...Jó, tudom, hogy ha elmegy, akkor nem kell sajnálni, de azért ez nem ilyen egyszerű. Nem tudom, mit tegyek.
2014. ápr. 26. 22:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele. Ráérsz akkor, ha a pasidon érzed, hogy kezd eltávolodni. Addig a féltékenységeddel pont azt fogod elérni, hogy eltávolodjon, és a másik csaj kezei közé fogod dobni...
2014. ápr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog felrúgni egy 2 éves kapcsolatot, ha van esze.
2014. ápr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
volt egy buli, ahol rászállt egy csaj... röhögtem rajta :D
2014. ápr. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Semmit.
2014. ápr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akkor ne is hozzam szóba? Tegyek úgy, mintha nem lenne ellenfél a szememben? Legyek nagyvonalú?
2014. ápr. 26. 22:58
 6/13 anonim ***** válasza:
Okos enged, szamár szenved drága leányom...
2014. ápr. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél úgy, mintha nem lenne ellenfél... mert nem is az. Kezeld úgy, hogy a pasid veled maradjon, attól a kis ribitől meg ne akarjon semmit.
2014. ápr. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
de te honnan tudsz róla amúgy?
2014. ápr. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A férjem járt úgy, hogy az esküvőnk előtt, hogy az egyik lány haverja, akit már kb 6 éve ismert, és sose akart semmit a férjemtől, hirtelen 5 nappal a nagy nap előtt, nekiállt hisztizni a férjemnek fb-n, hogy miért nem törődik vele, miért én vagyok neki fontos, milyen szomorú hogy nem jártak annak idején együtt, és milyen jó lenne ha járnának...stb...


A férjem csak annyit válaszolt neki, hogy ez évekkel korábban is eszébe juthatott volna, amikor a férjemet még nem is ismertem, tetszett neki a csaj, de akkor bezzeg nem akart tőle semmit...most már késő, engem szeret, és ez a hajó elment...


Aztán még az esküvőnk után csinált egy olyat, hogy csak a férjemnek adott ajándékot, az egész baráti körből egyedül neki, (kicsit se volt feltűnő...) és ott a szemem láttára... A férjem megköszönte, aztán nem is foglalkozott ezzel többet. A csaj is leállította magát mert felfogta hogy a férjem már az enyém, és nem akarja se őt se másik nőt.


Én egyszer sem mondtam erről az egészről a lánynak semmit. Nem hoztam szóba, nem osztottam ki, nem csináltam semmit. Ha beszélgettünk is, akkor is abszolút más dolgokról volt szó. Úgy gondolom ezt a férjemnek kellett elintéznie a csajszival. Nem süllyedtem volna odáig hogy nekiálljak vele veszekedni mert az szánalmas, megalázó, és értelme sincs...


Később erről beszélgettem az egyik barátnőjével. Azt mondtam neki, (rákérdezett hogy nem zavart e ez a dolog engem), hogy zavart, nagyon is, de nem az én dolgom volt leállítani...

Ő pedig azt mondta, hogy szerinte csak azért kellett a csajnak a férjem, mert már másé volt, és észbe kapott, hogy összeházasodunk, komoly a dolog...ezért próbált befurakodni.

Amúgy a lány 2 másik srácra is rámászott a haveri körből, de egyiknek se kellett...

2014. ápr. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igaza van szerintem az előttem szólónak.

Ez nem a te dolgod, hanem a pasidé. Ha szeret téged a pasid, akkor ő majd elküldi, ha pedig őt választja, akkor pedig szintén nem tehetsz semmit. Minden esetbe magadat égetnéd be.


Bízz a barátodban, csak ennyit tehetsz.

2014. ápr. 27. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!