Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódítsam meg ezt a lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam meg ezt a lányt?

Figyelt kérdés
Fél éve ismerjük egymást,elvileg barátok vagyunk!mindent elmondunk egymásnak,és ami jó,hogy ő is megbízik bennem!Viszont ő tudja,hogy szeretem,elmondtam neki,de ő nem akar velem semmit!vagyis nem akart!ez volt szeptember!Az elmúlt két hét nagyon furcsán telt!Eddig sosem ölelt meg,tegnap meglátott és a nyakamba ugrott!Aztán elmentünk vásárolni,vagyis én csak elkísértem,és ami ruhát felpróbált megmutatta nekem!És szerintem direkt próbált olyan ruhákat,mint szoknya,meg mindenféle top...mivel nemhinném,h télen kell neki!szal nemtom...mostanában nagyon furcsa!De nemtudom mit tegyek!Nem akarom megint elsietni a dolgot!Mi a véleményetek?Egyáltalán ezekből vonhatok le következtetést?Szünetben talizunk,én ajándékot is vettem neki!Mindenki válaszát várom!
2009. dec. 22. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem fogsz örülni annak, amit mondani fogok, de azrért leírom, hogy járt két csoporttársam. Elkezdődött az egyetem, a fúnak a lány szimpatikus volt, csak sajnos foglalt, de azért mindig megpróbált a közelében lenni, így jó BARÁTOK lettek. Közben a fiú egy bormámoros estén szerelmet vallott a lánynak, de a lány elküldte ("csak barátként" stb. szöveggel). Ez után másnap úgy csináltak, mintha mi se történt volna. Az elkövetkezendő egy évben még 2x bepróbálkozott a srác, szintén eredménytelenül. Végül a lány szakított a barátjával, így a srác megpróbálkozott akkor is a dologgal, gondolom, sejted, hogy eredménytelenül. (És azt ugye nem kell ecsetelnem, hogy mindenki a fiún röhögött, mert nem értette meg, hogy nem kell "úgy" a lánynak).

A lány majdnem 1 évig nem talált senkit, ezért a fiú, ki tudja hanyadjára is bepróbálkozott, és akkor sikerrel járt (ha nincs ló, jó a szamár...). Együtt töltöttek kemény egy hónapot, majd a csaj kirakta, mert talált egy jobb hapsit... Azóta a fiú utálja a lányt.

A tanulságot szűrd le magadnak, de abban segítek, hogy ha egyszer már bekerültél a "barát kategóriába" ill. ha vissza is lettél utasítva, jobban jársz, ha nem vesztegeted vele az időd, hanem mást keresel.

2009. dec. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem- lehet h hülyeség- de még egy próbát megér. Egy utolsó próbát.

Semmit nem veszíthetsz. SZimplán mond meg neki, h kicsit úgy érzed h többet mutat neked a barátságnál...és h tudod h egyszer már elküldött, de most utoljára tisztázni szeretnéd vele ezt az egészet. Ha megint elutasít, akkor mondd meg neki h ne csináljon ilyen kétértelmű dolgokat.

2009. dec. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát valószínűleg te vagy a Barát Zóna polgármestere...

De azért kérdezd meg tőle, hogy most mi is a helyzet.

2009. dec. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem ő se tudja mit akar, tudom h idegesítő, de mostanában mindenki ilyen kb... próbáld meg még egyszer, mondd meg neki h mostanában ezt látod, de KOMOLYAN, és ne hagyd, h elviccelje, válaszoljon rendesen. ha megint nemet mond, akkor reménytelen, tényleg csak barát vagy neki.
2009. dec. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézd, álltalában a csajoknál, ha belekerülsz a barát kategóriába, onnan nehéz tovább lépni. Álltalában akkor szokott ez sikerülni, ha mondjuk az elején megismerkedtek, elmentek ide-oda, de semmi komoly nincs még akkor, majd idővel ahogy jobban megismeritek egymást (hónapok, évekkel később) akkor összejöttök. Ha már így szerelmet vallottál, és elküldött, mondván barát vagy... szerintem ne erőltesd. Ez a ruhapróbás dolog meg hogy a nyakadba ugrik... akár lehet annak a jele, hogy jó barátjának tekint, márpedig a barátok csinálnak ilyeneket. De ha feltétlenül ehhez a csajhoz ragaszkodsz, akkor viszont felejtsd el az ilyen vallomásos dolgokat... azzal szerintem megilyeszted, hogy választás elé állítod, és akár a baráti viszonyotoknak is annyi lehet. Szerintem kezd el úgy kezelni, mintha fel szeretnéd szedni. Nem tudom mennyire vagy otthon az ilyen csajozás dologban, de hívd el ide-oda, meg na, flörtölj vele. Ha kellenek ezzel kapcsolatban tanácsok, akkor szívesen segítek. 20/f
2009. dec. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!