Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El kellene hagynom? Vagy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kellene hagynom? Vagy van más megoldásom?

Figyelt kérdés

Van egy srác 1,5 hete jöttünk össze.

1 éve ismerem, egy táborban futottunk össze és elég jól elvoltunk egymással. De nem jöttünk össze mivel ő vissza ment az exéhez. Aztán tavaly decemberben írtam neki h el akarok búcsúzi mivel külföldre költözök. Akkor mondta h nagyon sajnálja hogy el kell mennem, de ő nem tud utánnam jönni és táv kapcsolatot sem akar.

Ezután nem is besztélünk egészen májusig (akkor jöttem haza 1 hétre). Buliban összefutottunk és hát mind2en ittunk és pettingeltünk. Ezután is jött, hogy én még miníg 3000 km el arrébb vagyok és nem akar semmit. Ezután megfogadtam h nem írok neki többet. Augusztus körül láttam iwiwen h van csaja. Írtam neki , hogy akkor legye boldog vele, én sem fogok rá várni. Erre visszairta h sajnálja nagyon, de ő tovább lépett minden más lett volna ha otthon maradok. Pár héttel késpbb felvett msnre és elketdtünk beszélgetni. Volt mikor naponta több órát minden féléről. Október végén szakított a csajjal és mondta, hogy ha decemberben haza jövök akkor megbeszéljük a kettőnket.

Hát haza jöttem, és találkoztam vele, de egyből az ágyába akart rángatni, de én nemet mondtam (szűz voltam..ezt ő is tudta) mivel nem akartma egyből az ágyába ugrani. Ezután nem is bszélünk kb 1 hétig. Maj ő írt, hogy jó lenne talizni és ténylegesen beszélni. Hát taliztunk, előszőr csak tvztünk és átölelt (nagyon jól esett) és utánna megbeszéltük ,hogy megpróbáljuk együtt. Ennek 1,5 hete. Azóta találkoztunk 3szor, de mind3szor én írtam neki, hogy szeretném látni, ő egyszer sem. Mióta így hivatalosan együtt vagyunk alig beszélünk msnen is.

Miért viselkedik így? Múlt pénteken haza ment , és majd csak januárban jön vissza a városba. Csüt este láttam- beszéltünk utoljára, azóta nem keresett. Pedig úgy búcsúztunk h majd ő keres.

Én nem akarom megmondani neki, hogy ez nagyon szarul esik nekem, mivel én szeretem őt,és nem akarok egyedül lenni megint(ő az 1. "pasim"). Vagy meg kellene? Van esély arra, hogy megváltozik?

20/L és 22/F


2009. dec. 21. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
hát nem.sztem csak arra kellesz neki :S ne foglalkozz vele keress egy normális pasit
2009. dec. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Itt a dologba valami sántít, biztos, hogy nincs neki más lány ? Nekem ez nagyon úgy tűnik.
2009. dec. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!