Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm vaginizmusban szenved...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm vaginizmusban szenved. Szerintetek elellett volna már hagynom?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk egy pár, korábban nagyon jó szexuális életünk volt, napi 3 allatt nem sokszor voltunk. Mivel a párom eléggé érzékeny, ezért wc ülőkétől, strandtól, stb.. gyakran kapott el fertőzéseket, aminek mindig nőgyógyász lett a vége, mondanom sem kell mára már retteg a témától is. Kb. 2 éve történt, hogy egyszercsak elkezdett neki fájni szex közben, majd egyre többször előjött, végül a behatolás is problémába ütklözött, száraz és túl szűk. Azóta nem volt egy jó szex, csak petting, meg miegymás. Elég tré a helyzet, van egy csajom, aki mégse az enyém. A doki szerint minden rendben, a szichológus azt ajánlotta, hogy ujjazgassa magát, majd én tegyem ezt. Ráadásul elég frigid a csajom, sosem kezdeményez, mint a korábbi partnereim.

Nagyon szeretem, de gyakran elgondolkzok egy ilyen nő mellett van e a helyem, így kéne elmúlnia a fiatalságomnak? Szerintetek?


2011. aug. 6. 22:11
1 2
 1/19 Szása Petrosevics ***** válasza:
100%
Türelemre van szükség, nem lehet könnyű, de szerintem ne hagyd szarban...
2011. aug. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbálj neki segíteni, és legyél vele türelmes. Ha most emiatt elhagyod, még jobban megviseli a dolog lelkileg, és még nehezebben fog kijönni belőle.
2011. aug. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónál a pont. Szerintem te se örülnél ha téged hagynának el ilyen miatt :/
2011. aug. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként szerintem keressen fel másik pszichológust is a barátnőd.
2011. aug. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódjàl biztosan rendbe fog jönni. Nem hiszem, hogy frigid lenne, csak félelem van benne. Rajtad a sor, hogy legyen türelmed és valóban ne hagyd el, ha szereted, ha nem szereted,akkor lépj, és talàn majd talàl magànak valakit,aki vigyàz rà, és nem panaszkodik.
2011. aug. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%
Ha már felmerült benned, hogy emiatt elhagyod, akkor hagyd el. Egy idő után a lánynak is jobb lesz, hogy nem egy ilyen érzéketlen szex orientált pasija van.
2011. aug. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
utolsónak: szted elhanyagolható a szex? nem kell néha önzőnek lenni?Az hogy megkívánom, és együtt lennék vele, már szexorientáltság, és probléma?
2011. aug. 6. 22:43
 8/19 anonim ***** válasza:
94%
utolsó vagyok. természetesen fontos a szex, de ha te igazán szeretnéd a barátnődet, akkor nem azon gondolkoznál, hogy mibe vész a fiatalságod. Apropó, hány évesek vagytok? Ez sem mindegy.
2011. aug. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
26
2011. aug. 6. 22:54
 10/19 anonim ***** válasza:
94%
Akkor annyira nem vagy fiatal (persze öreg sem) , de furcsa, hogy azt írod, hogy "így kéne elmúlnia a fiatalságomnak?"
2011. aug. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!