Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm vaginizmusban szenved...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm vaginizmusban szenved. Szerintetek elellett volna már hagynom?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk egy pár, korábban nagyon jó szexuális életünk volt, napi 3 allatt nem sokszor voltunk. Mivel a párom eléggé érzékeny, ezért wc ülőkétől, strandtól, stb.. gyakran kapott el fertőzéseket, aminek mindig nőgyógyász lett a vége, mondanom sem kell mára már retteg a témától is. Kb. 2 éve történt, hogy egyszercsak elkezdett neki fájni szex közben, majd egyre többször előjött, végül a behatolás is problémába ütklözött, száraz és túl szűk. Azóta nem volt egy jó szex, csak petting, meg miegymás. Elég tré a helyzet, van egy csajom, aki mégse az enyém. A doki szerint minden rendben, a szichológus azt ajánlotta, hogy ujjazgassa magát, majd én tegyem ezt. Ráadásul elég frigid a csajom, sosem kezdeményez, mint a korábbi partnereim.

Nagyon szeretem, de gyakran elgondolkzok egy ilyen nő mellett van e a helyem, így kéne elmúlnia a fiatalságomnak? Szerintetek?


2011. aug. 6. 22:11
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
lassan ideje családot alapítani, és egy olyan nővel hogy tegyem, akivel képtelen vagyok utódokat nemzeni?
2011. aug. 6. 23:05
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a "lassan" még pár év, az alatt meg lehet ezt oldani... Tényleg keressen fel másik pszichológust is a barátnőd, olvastam már, hogy van erre kezelés is, és az nem az ujjazás.
2011. aug. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Hú bazz ez komoly dilemma. De valami síkosítót nem próbáltatok? Attól nem fájna neki.
2011. aug. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
uncsi 28 évesen csókszűz te meg itt rinyálsz :D
2011. aug. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
83%
még ilyet, úgy látszik a mai pasiknak csak addig jó egy nő amíg jó vele a szex. képes lennél 5 évi kapcsolat utàn ilyen miatt elhagyni.?? :O szégyelld magad!
2011. aug. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

kérd meg, hogy orálozzon, te meg jól nyald ki.

Aztán kisujj, gyűrűsujj stbstb szép fokozatosan.

2011. aug. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
erre szakmai segítség kell szerintem. ha régen jó volt a szex mi okozhatja azt, hogy lelki gátlásai lettek azóta? hiszen tartós kapcsolata van. nem lehet hogy mégis testi elváltozásai vannak? ezt nagyon ki kéne vizsgálni. doki (több) pszichológus (több)...
2011. aug. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
2011. aug. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére az én párom nem így gondolkodik...2,5 éve vagyunk együtt, próbálkoztunk, de egyszer sem sikerült szeretkezni, és ő azzal nyugtat, amikor már az idegbetegség szélén vagyok sokszor, hogy nagyon szeret és együtt tud élni velem. Szerintem menjen a barátnőd szexuálpszichológushoz, orvosolható ez szerencsére, csak a lelki okokat kell kideríteni.
2011. szept. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!