Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is hagynom kéne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is hagynom kéne a csajt?

Figyelt kérdés

Volt egy közös nyaralás, ahol a csaj a szomszéd faházban volt szállása. Összejöttünk. Vége lett a nyarasának, hiába hívtam nem vette fel a telcsit e-mailjaimra nem válaszolt. Gondoltam hogy akkor ennyi volt. Aztán néhány héttel később megint írtam neki e-mailt, amire nagy meglepetésemre válaszolt. El is hívtam randizni. De az utolsó pillanatban lemondta. Azóta megint nem tudom elérni. Nem értem az ilyen nőket.


ui. nagyon jó csaj.


2011. júl. 15. 19:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hidd el van valakije!


Akire te azt hiszed hogy a testvére vagy haverpajtása az pont a pasija!

2011. júl. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Saját bevallása szerint nincs.
2011. júl. 15. 19:28
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem kellesz neki, csak nem akar megsérteni, azért hanyagol, hogy lepattintson.
2011. júl. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem felejtsd el, mert nem igazán kellesz neki.
2011. júl. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de szerintem, a kérdésre válaszolva, igen. Ha komolyan érdekelnéd, biztos keresett volna, vagy pedig, (ami elképzelhető) visszariadt attól, hogy ennyit keresed. Egy ideig ne írj neki, ne hívd, és ha érdekled, felbukkan, ha nem, nem.


L/17

2011. júl. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Akkor miért nem mondja meg?

Figyelj kopj le!

2011. júl. 15. 19:33
 7/12 anonim ***** válasza:

ma 19:33


Mert nem akar kellemetlen helyzetet teremteni, mert nem akar megsérteni, mert nem akar durva lenni, mert nem akar aztán magyarázkodni, mert női ésszel gondolkozik és azt hiszi értesz belőle, ha hanyagol.

2011. júl. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogy igazatok van.
2011. júl. 15. 19:52
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem hagynod kellene!

Gondolod hogy akar tőled valamit?Bár lehet így taktikázik ki tudja?!Vannak ilyenek!

De szerintem ez azért intő jel lehet hogy b@szik vissza írni,szerintem ne erőlködj,ha valamit akar majd akkor szépen vissza ír neked.Te ne írjál neki egy jó darabig,aztán lehet észbe kap,aztán jelentkezik...

Figyu a nők sem szeretik a túlzott nyomulást,akkor le vágják hogy oda vagy érte,kicsit a nőket is kételybe kell tartani!

2011. júl. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A komment megírásának időpontja: ma 19:33


Miért nem mondja hogy koppj le?

Azért nem mondja mert vagy úgy gondolja hogy bejössz neki és kiváncsi rá hogy mennyire vagy kitartó!

Vagy pedig egyszerűen nem akar semmit és egy b@szari nyuszi hogy megmondja!

Én személy szerint valahogy ezt kideríteném hogy akar e valamit vagy csak húzza az agyad,de az hogy egy találkát lemondott az is intő jel lehet...

Nem tudom mit mondjak....

Mikor írt vissza a levélre?Mennyi idő után?

2011. júl. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!