Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is hagynom kéne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is hagynom kéne a csajt?

Figyelt kérdés

Volt egy közös nyaralás, ahol a csaj a szomszéd faházban volt szállása. Összejöttünk. Vége lett a nyarasának, hiába hívtam nem vette fel a telcsit e-mailjaimra nem válaszolt. Gondoltam hogy akkor ennyi volt. Aztán néhány héttel később megint írtam neki e-mailt, amire nagy meglepetésemre válaszolt. El is hívtam randizni. De az utolsó pillanatban lemondta. Azóta megint nem tudom elérni. Nem értem az ilyen nőket.


ui. nagyon jó csaj.


2011. júl. 15. 19:24
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igazatok van, de ne felejtsétek el, hogy a csajok. nincsenek annyira jóban az elektronikával mint mi pasik. Volt már olyan barátnőm, aki évekig nem vette fel a telcsijét, nem válaszolt e-mailjaimra, egyszer mégis talizunk véletlenül, és összejöttünk.
2011. júl. 18. 06:06
 12/12 anonim ***** válasza:
barátom, ha erre tudnék válaszolni, már rég nagy király lehetnék. Én mindig megyek a csajok után, sose lehet tudni alapon, de az esetek nagy többségében csak pofáraesés a vége. Rohadt nagy ribik a nők, nem őszinték, ha nem vagy pálya valamiért, akkor se mondják meg nyíltan....
2011. aug. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!