Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor aludhatunk már egymásnál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor aludhatunk már egymásnál?

Figyelt kérdés
Mindketten 16 évesek múltunk, már több, mint 3 éve együtt vagyunk (úgy igazán, nagyon szeretjük egymást, mindent meg tudunk beszélni, ismerjük egymás, mint a saját tenyerünket:)...). Már nagyon várjuk, hogy ne kelljen esténként fogni magunkat, és hazamenni, hanem egymásnál aludhassunk. Csak nem tudom, hogy a szülők mit szólnának ehhez. Korai még? Ti mikor aludtatok először a barátotoknál/barátnőtöknél? Mi az "átlagos"? Sajnos tesóktól sem láthatom a példát, szóval nagyon nem vagyok képben ezzel kapcsolatban... Köszi előre is a válaszokat!
2008. júl. 25. 22:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

nyugi nem túl korai én 15évesen már az akkori páromnál aludtam(skkor voltunk 1 évesek)

Most pedig minden hétvégén együtt alszunk:)

Kérdezd meg a szüleidet ha nemet mondanak kérdezz rá hogy ennyire nem biznak-e benned?!Lehet akkor majd megengedik.

2008. júl. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
74%
14 éves voltam amikor volt egy komoly kapcsolatom, 6 hónap után már szinte minden éjjel nálunk aludt. nektek is simán itt az ideje hogy együtt aludjatok, csak kérdezz rá a szüleidnél hogy megengedik-e. :)
2008. júl. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%

Én nemsokára 16 leszek és több mint másfél éve vagyok együtt a barátommal, de a szüleim hallani sem akarnak az ottalvásról mert szerintük még kicsi vagyok:S Pedig már mindketten nagyon szeretnénk egymásnál aludni.A szüleim azt megengedik hogy pár napra elmenjünk vhova, nyilvánvaló h együtt alszunk úgy h nem értem meg őket..Mi is nagyon ragaszkodunk egymáshoz.Elég nagyszájú lány vagyok és kiállok magamért,minden érvet felhoztam már(amiben igazam is volt) de a szüleim hajthatatlanok.Aztmondták még 1 évet várni kell vele..:(

Ezt neked is a szüleiddel kell megbeszélned mert azért 3év nem kis idő..Próbálj ésszerű dolgokat felhozni amivel megtudod győzni őket.Ha nem engedik ne veszítsd el a fejed, mert csak összevesztek:S (tapasztalat) Remélem több sikerrel jársz mint én!

2008. júl. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

17 éves vagyok, lassan 18; anya nekünk fél év után engedte meg nemrég. De azt mondta ebből nem csinálhatok rendszerességet...:S Konkrétan érettségiig csak néha-néha fordulhat elő. Pedig 100 km-re lakunk egymástól a barátommal, így pedig meglehetne érteni, hogy nincs kedvünk mindig oda-vissza utazgatni naponta... Dehát ilyenek ezek a szülők sajnos!

Mondjuk a te 16 évedhez én még korainak tartom az ott alvást, anya letépte volna a fejem, ha akkor előálltam volna egy iylen ötlettel! XD DE az pozitívum viszont, hogy 3 éve együtt vagytok! :) Próbáld megfűzni a szüleidet, kívánom, hogy járj több sikerrel, mint én! ;)

2008. júl. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

köszi szépen a hozzászólásokat!:)

azért várom a további véleményeket, idősebbektől is...

2008. júl. 27. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!