Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után szoktatok egymásnál aludni? Gondolok itt etekre, hónapokra.

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 20:20
 1/5 A kérdező kommentje:
hetekre*
2011. jan. 9. 20:21
 2/5 Panda Péter ***** válasza:

1 hónap 2 hét 12 nap. de most komolyan. ha előbb csinálod ribanc vagy, ha később, akkor frigid.

(döntsétek el együtt)

2011. jan. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1 hónap sztem ideális. Mondjuk ez mindenkinél más :)
2011. febr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hónap
2011. febr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én majd házasság után :) Ha házasságon kívül lefekszel valakivel, vagy ott alszol nála, azt sugárzod, hogy könnyű préda vagy, a másiknak meg tudat alatt az jön le, hogy "ó, hát őt ilyen könnyű megszerezni? Akkor nyilván másnak is ilyen könnyen odaadja magát...Nekem ilyen lány nem kell hosszú távra"...Persze ezzel sokan nem értetek egyet...Nem is kell, ez a privát véleményem.
2011. febr. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!