Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor aludhatunk már egymásnál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor aludhatunk már egymásnál?

Figyelt kérdés
Mindketten 16 évesek múltunk, már több, mint 3 éve együtt vagyunk (úgy igazán, nagyon szeretjük egymást, mindent meg tudunk beszélni, ismerjük egymás, mint a saját tenyerünket:)...). Már nagyon várjuk, hogy ne kelljen esténként fogni magunkat, és hazamenni, hanem egymásnál aludhassunk. Csak nem tudom, hogy a szülők mit szólnának ehhez. Korai még? Ti mikor aludtatok először a barátotoknál/barátnőtöknél? Mi az "átlagos"? Sajnos tesóktól sem láthatom a példát, szóval nagyon nem vagyok képben ezzel kapcsolatban... Köszi előre is a válaszokat!
2008. júl. 25. 22:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

hát én 4 hónapja járo együtt a barátommal de már egycsomószor aludam nála meg ő is nálam...

nem értem a szüleid miért ne engednék meg h ott aludhassatok egymásnál..

ha attól tartana h lefekszel vele akk biztosídsd arról h ilyesmi nem fog történni(és akk ne is történjen)

2008. júl. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%

első válaszoló vagyok s még annyit h én is 16 vagyok szal sztem meg fogják engedni...és ha meg nemm akk kérdezz rá h ennek mi az oka é beszéljétek meg bizit lesz megoldás rá...

cupcup

2008. júl. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszi, hány éves vagy?
2008. júl. 25. 22:53
 4/15 A kérdező kommentje:
köszi:)
2008. júl. 25. 22:54
 5/15 A kérdező kommentje:
azért várom a válaszokat még!
2008. júl. 25. 23:07
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 vagyok, a barátom is, 2 éve vagyunk együtt. Ugyan aludtam már náluk, de abba nem mentek bele, hogy egy szobában, illetve egy emeleten (!) aludjunk. Az ő szülei nagyon vallásosak, és úgy gondolják, az éjszaka leple alatt könnyebb megtennünk azt, amit egyébként is megteszünk fényes nappal, miközben ők a szomszéd szobában tévéznek. :) Amúgy sztem nem korai, sőt, épp itt az ideje. Kérdezz rá.
2008. júl. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

első válaszoló vagyok ismét és 16 vagyok

cupcup

2008. júl. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem korai.Mondjuk az én történetem régebbi 15 évvel ezelőtti,de én 17 voltam,mikor elöszőr aludt nálunk a barátom 5 hónapja voltunk együtt akkor már.Szerintem a szüleid nem fogják ezt megtiltani,hogy ott aludjatok egymásnál.Ha meg mégis,akkor azt beszéljétek meg.
2008. júl. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Mi 1éve vagyunk együtt a barátommal, és először szilveszterkor aludtunk egy szobában(de nem együtt) Aztán volt egy koncert, és mivel más városban lakunk, nekem olyan későn már nem jött busz, ezért náluk aludhattam (húga szobájában, ismét nélküle :)ez kb a 7.hónapban volt )Aztán ha jól emlékszem 8-9hónap után aludtunk együtt először, azóta kb minden 2.hétvégén nála alszom, vagy ő nálam.Hozzáteszem, hogy még nem szexeltünk, és szüzek vagyunk.:) én 15 vagyok, a barátom 19
2008. júl. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

Ha tenyleg szeretitek, megertitek egymast akkor mar nem korai.

Beszeld meg a a szuleiddel.

2008. júl. 26. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!