Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6 hónapja vagyunk együtt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 hónapja vagyunk együtt. Hogy aludhatnánk egymásnál? 19

Figyelt kérdés
Volt már róla szó, hogy jó lenne ha itt aludna, vagy én ott aludnék, de csak szóban... Fiú vagyok, a lány 20 éves, de mikor felhozom neki, akkor aztmondja, majd... Eddig megértettem a MAJD-ot, de félév után, mi az hogy majd?
2011. júl. 22. 18:51
 1/7 Koldus ***** válasza:
Majd...
2011. júl. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amikor úgy érzi Ő is, hogy a kapcsolatotok megérett a dolgora, és komolyabbra forduljon. Ezt jelenti a majd.

22/N

2011. júl. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem én, de már kezd unalmas lenni. Nem tudunk továbblépni. Csak tali tali hátán, de csak séta meg elmegyünk valahova. Semmi más... :/
2011. júl. 22. 19:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni de az én csajom az első randinkon kikötötte hogy egy hét múlva szex és hogy nálam alszik. Így is lett.

Jobb ha keresel másikat, mert csak sérülni fogsz ha évekig vele maradsz!

2011. júl. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

pff grat kifogtál egy szűzk.rvát. fél évig nincs szex, el is hiszem, hogy ki vagy akadva. 20 évesen már nem kéne így viselkednie. lehet, hogy nem vagy vonzó a számára, és nem akar lefeküdni veled. szal dobd ki a pi.csába és keress vmi normálisabbat


25/L

2011. júl. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Kedves 25/L.

tiszteletem! nem tudom.. a legnagyobb forma emberek tudják csak ezt így leírni. nem semmi! :)

2011. júl. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%

köszi:))


25/L

2011. júl. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!