Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mit jelent? Szeret talán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Szeret talán még? Vagy már esélyem nincs?

Figyelt kérdés

a barátommal szakitottunk,most meg a myvip-en ilyen hányos fejecskéket küld és bejelölt ismerösnek mert mikor szakitottunk én kitöröltem meg mikor elmegyek elötte mindig néz.nem tudom h ez most mit jelent a barátnőm szerint szeret még.kb.1hónapja szakitottunk.azért ha nem szeretne még se jelölt volna be meg nem nézne akkor.léccives segitsetek.

meg adhatnátok pár trükköt amivel visszaszerezhetem.

ő is és én is 15évesek vagyunk

elöre is köszönöm


2008. júl. 25. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Hááát. Lehet hamar szakítottatok. Óvatosan puhatold ki a szándékát, ha nincs harag lehet egy nagy beszélgetés helyretesz mindent.
2008. júl. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én azt kérdeztem h szeret-e még
2008. júl. 25. 20:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a myvip nem alkalmas hely egy kapcsolat újra kezdéséhez! Személyesen kell vele beszélni! Igaz még elég fiatalok vagytok, lehet csak ragaszkodás, nem szerelem ez már.

Ha nem lehet vele beszélni, akkor túl kell lépni!! Sajnos, ez van. Az élet nem áll meg, mert neki nem kellesz...

2008. júl. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fiúk később érnek, és azért viselkedhet számodra furán, mert maga se tudja, hogy mit akar. Még te azon gondolkozol, hogy szeret-e, szerintem neki nem az érzelmeivel van baja, hanem még szimplán gyerek, és ez egyáltalán nem igazi szerelem. De ha te még akarnál tőle vmit, lehetséges, hogy vissza tudnád szerezni, de nekem a helyedben nem érné meg.
2008. júl. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!