Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor szeret, van esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szeret, van esélyem, vagy nincs?

Figyelt kérdés
Mindig engem hív a házi miatt, pedig mástól is kérhetné, szívesen beszélget velem, táncon sokszor engem kér fel, volt amikor azt mondta aranyos vagyok, de van, amikor rám se néz hetekig. Nekem egyébként tetszik, meg kedves fiúnak tartom.
2011. márc. 17. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
lehet h csak azt akarja h a haverjainak vagánykodjon h ő is megvolt. bár kórtól függ... meg h te szépen nézel e ki...de a jobbik ha szeret,lehet nincs önbizalma aztán féltőled:D vagy vmi közös haverotok járni akar veled és ő nem akar vele összeverekedni vagy rosszba lenni. az érzés meg csak jön:)
2011. márc. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
önbizalma lenne, de szerintem nem akar velem járni senki.
2011. márc. 18. 13:06
 3/9 anonim ***** válasza:
:O ilyet nem szabad mondani, biztos szép lány vagy teis:)
2011. márc. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Fényképezd le magad egy szál csöcsbe és töltsd fel ide, majd eldöntjük.:D



Amúgy beszélj vele többet, keresd a társaságát és majd kialakul, ilyet meg ne mondj, hogy nem akar veled senki se járni!!!! Majd meglátod. Sok sikert hozzá. ;)

2011. márc. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a lány ruhába a legkívánatosabb!! lehet még nem tapasztaltad srác^^
2011. márc. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor ez azt jelenti, hogy te ruhába szexelsz vele?:D
2011. márc. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a sexet azt nem a szemeddel csinálod, hanem azzal a dologgal:D és hát ott az érzés számít, nem a látvány:)(persze az is számít,de főként az érzés miatt csinálod, nem azért mert szép a dugás:))

mint pl ha látsz egy szép csajt miniszoknyában és kigombolt ingbe akkor mi reagál elesőnek? a szemed és aztán kezd a vér folyni az ereidben:D:D ha érted miregondolok:)

2011. márc. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy nincs olyan közös barátunk, aki járna velem, mert ő mást szeret.
2011. márc. 19. 14:35
 9/9 anonim ***** válasza:
közös barát nemmindig jó, mert irigy is lehet a másik:)
2011. márc. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!