Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki nagyon tetszik, csak az a baj, hogy ő mást szeret, és a lány is szereti, Még nem járnak, de akkor sem hiszem, hogy nagy az esélyem nála, mikor alig vesz észre. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 10. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát lány létedre odakell álnod hozzá és mindent be kell vallanod külömben elveszett a kapcsolatotok.Probálj meg igazi érzelmekkel hatni rá mert ezt a másik megérzi (igy csábitott el régen engem egy lány)
2009. okt. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha mást szeret akkor semmit se tegyél.
2009. okt. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Aha szerinted semmit se tegyen?

Ez hülyeség per pill nekem is igy jött össze régen egy kapcsolat szal probáld meg ha nem jön össze akor veszitesz valamit?Nem akor meg mi a kérdés?

2009. okt. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hülyeség?Mert?

Ha tudom hogy mást szeret nem kezdek el teperni utána.És itt a mást szeret-en van a hangsúly. Nem csak járnak, nem csak ...., hanem szeretik egymást

Ha meg szeret valakit és simán el lehet csábítani akkor nagy valószínűséggel belőlem is secc perc kiszeret ha jön egy új "hódító"

2009. okt. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan szekér után ne fuss,ami nem vesz fel!Nem éri meg!Ha mást szeret,ezen akkor sem változtathatsz,ha fejen állsz!
2009. okt. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!