Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaljam, vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Imádom a férjem,de egy másik pasihoz nagyon vonzódom,szexuálisan.Sokkal fiatalabb mint én,és nem tudom mit tegyek.
2008. júl. 25. 16:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hallgass a szívedre!
2008. júl. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
23%
Állandóan ezzel a templomi igérgetéssel jönnek. "Holtodiglan-holtomiglan" Szerintem már ez nem aktuális. Az egész hercehurca csak egy régi szokás + egy papír. Én pl. terhesen mentem férhez, mindenki lenézett a faluban ahol lakom. Azok is, akik fűvel-fával. Nekem a férjem volt az első, mégis én voltam a q, mert annak volt látszatja. (A baba a hasamban.) Nem vettem föl a fehér ruhát sem, mert az + a szüzesség jelképe szerintem. Aki támad téged, az mind képmutató. Tedd azt, amit a szíved diktál.
2008. júl. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
91%

Miért lenne csak egy régi értelmét vesztett szokás megtartani az ígéretet, amit annak teszel, akit társadul választasz?


Ne haragudj, de én nem így gondolom ezt. Azt az ígéretet nem kötelező elmondani, kimondani. De ha már megteszi az ember, akkor tartsa magát hozzá. Hidd el, hogy vannak olyanok, akik ezt komolyan veszik.


Például én is komolyan veszem azt az ígéretet, amit annak idején a feleségemnek tettem. Ha ez képmutatás, akkor képmutató vagyok.

2008. aug. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!