Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Részt vettem egy csoportsz*xbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részt vettem egy csoportsz*xben a párom haverjaival, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szombat este elmentem a barátommal és a két haverjával szórakozni (beültünk pár helyre, táncoltunk itt-ott), közben kicsit elszállt velünk a ló (pontosan 1 éve és 7 hónapja nem ittam alkoholt, nem szeretem az ízét és nem fér bele az életmódomba, most viszont lecsúszott 6 feles vodka, kicsit ki akartam törni, nem érdekelt semmi), a fiúk is eláztak és felhozták, hogy kéne egyet sz*xelnünk én pedig belementem, mert jól néznek ki és mindig ki akartam próbálni. Most bűntudatom van, és nem a megbánás miatt, hanem azért, mert élveztem, és újra megtenném. A páromnak is tetszett a helyzet, szerinte elég érettek vagyunk, hogy ilyen döntéseket hozzunk és ne foglalkozzunk a külvilággal, de ennek ellenére a hagyományos női szemérmet nem tudom egykönnyen eldobni.

Szerintetek mit tegyek, menjek bele újra vagy hagyjam az egészet?



2014. ápr. 10. 14:41
1 2 3
 21/25 MolotovPunk ***** válasza:
100%
Ha párodnak tetszett meg neked is,akkor néha azért lehet ilyen gruppen (bulikat) csinálni.Csak azért ne vigyétek túlzásba.Úgy értem,hogy a végén nehogy a kapcsolat rovására menjen.
2014. ápr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
14%
hahaha BITCH!!! Remélem elég hasznos ez a válasz.
2014. ápr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Koppany88 válasza:
52%
Ha minkettötöknek tetszett,akkor folytassatok batran!Én is ilyen bator,nyitott Lanyt szeretnék magam mellé egy életre!!!Ja,és ha ujra összejöttök többesben,egy valamire nagyon vtgyazzatok...hogy engem ki ne hagyjatok...!!! :)
2014. ápr. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Átbeszéltük a dolgot a párommal és a fiúkkal, mind egyetértünk abban, hogy lesznek még ilyen alkalmak. Utánaolvastam több helyen is a témának, hogy milyen, a kapcsolat védelme érdekében szükséges szabályokat érdemes lefektetni, megosztottam velük, abszolút támogatják, házilag is gyártottunk. Meglepődtem azon, hogy a fiúkban van biszex hajlam is, mert gymáshoz is szívesen érnek, azt mondják, ez ilyen tiltott gyümölcs (ettől féltem legjobban, hogy majd marakodni fognak és ódzkodnak a másik testétől).

Én úgy tekintek erre, mint a látóköröm kitágítására, egyszer vagyunk fiatalok és szépek.:)

2014. ápr. 16. 11:24
 25/25 anonim ***** válasza:

Egy évtized elröppent. Mi lett veled kedves kérdező?

Most is szoktál még gangbangban részt venni?

márc. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!