Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Részt vettem egy csoportsz*xbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részt vettem egy csoportsz*xben a párom haverjaival, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szombat este elmentem a barátommal és a két haverjával szórakozni (beültünk pár helyre, táncoltunk itt-ott), közben kicsit elszállt velünk a ló (pontosan 1 éve és 7 hónapja nem ittam alkoholt, nem szeretem az ízét és nem fér bele az életmódomba, most viszont lecsúszott 6 feles vodka, kicsit ki akartam törni, nem érdekelt semmi), a fiúk is eláztak és felhozták, hogy kéne egyet sz*xelnünk én pedig belementem, mert jól néznek ki és mindig ki akartam próbálni. Most bűntudatom van, és nem a megbánás miatt, hanem azért, mert élveztem, és újra megtenném. A páromnak is tetszett a helyzet, szerinte elég érettek vagyunk, hogy ilyen döntéseket hozzunk és ne foglalkozzunk a külvilággal, de ennek ellenére a hagyományos női szemérmet nem tudom egykönnyen eldobni.

Szerintetek mit tegyek, menjek bele újra vagy hagyjam az egészet?



2014. ápr. 10. 14:41
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
52%
wow
2014. ápr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
56%
én is ilyen csajt akarok egyszer majd :D
2014. ápr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondjak én egyszer párom hoztam ilyen "kellemetlen" helytetbe a barátnőimmel. 4 csaj egy pasi volt minden, és ma is boldogan élünk ne legyen lelkiisneret furdalásod. Ha jó volt akkor jó volt. Hogy lwsz e legközelebb az rajtatok múlik.
2014. ápr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%

"mit tegyek?" szégyelld magad, és valld be a párodnak!!

:S:D

2014. ápr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
*Ja bocsi,most olvastam el az egészet, nem csak a párod haverjai, a párod is ott volt:) Hát, ha jó, ha tetszett mindannyiotoknak, akkor miért ne csinálhatnátok újra, ha van kedvetek?:)
2014. ápr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
32%
Te vagy a legfeslettebb nőszemély, akit valaha ismertem.
2014. ápr. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
72%
16-os, te volnál valamelyik haver, hogy ismered a kérdezőt?:)
2014. ápr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
42%

Legközelebb szólj!

Mi is mennénk

36f

2014. ápr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
52%
én is mennék 36F
2014. ápr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, privát üzeneteket nem kértem és nem várok a jövőben sem (komolyan fiúk, keressetek magatoknak egy egyedülálló, helyes lányt, ahelyett, hogy itt próbálkoztok úton, útfélen), szexestet sem szervezünk.
2014. ápr. 12. 23:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!