Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért másabb minden fiú ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért másabb minden fiú ha nincs a haverjaival?

Figyelt kérdés
Akkor sokkal kedvesebb viszont ha velük van tök bunkó lesz. Miért csinálják ezt?
2014. márc. 23. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Azert hogy nagynak tunjenek!
2014. márc. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A nők is ilyenek. Sokkal jobban megalázzák a férfiakat társaságban.
2014. márc. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mer' akkor májernak kell lenni.
2014. márc. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A másodiknak igaza van egyébként. Teljesen kifordul némelyik csaj, amint egy légtérbe kerül a barátnőivel, akkor is, ha a pasija vele van eközben, ez persze mondjuk a nők 50-80%-ára igaz. A kivételt mélyen tisztelem!
2014. márc. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen ez nőknél sem jobb, azok is ha társaságban vannak viháncolnak, meg mutogatnak a másikra meg kiröhögik...stb.
2014. márc. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kolosszus22 ***** válasza:
Csordaszellem!
2014. márc. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 PoundCake ***** válasza:
Ha spanokkal vagyok az teljesen más.Tegnap is pont volt egy ilyen helyzet, hogy voltak haverjaim és volt egy csaj.Míg ők bunkóztak vele, addig Én,ha kérdezett valamit,vagy egyáltalán próbált kommunikációt létesíteni arra normálisan válaszoltam,szalon képes formában.Spanjaim meg egyből azt gondolták hogy akarok tőle valamit...Szándékomban sem állt,ha kedves vagy a lánnyal máris azt hiszik közösülni akarsz vele...
2014. márc. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!