Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy megérezzük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy megérezzük, hogy most ő az "igazi", a "valami", vagyis, hogy másabb mint a többiek?

Figyelt kérdés
Nem hiszek az igaziban, de most úgy érzem, hogy a srác akivel ismerkedek (vagy már járok ?!), ő valahogy másabb mint a többiek. Létezik, hogy az ember ezt megérzi? Ti éreztetek ilyet?
2013. nov. 3. 01:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen. Van egy ilyen különleges érzés... nálam is volt :)


Nem lehet megmagyarázni, sem leírni, csak érezni.

2013. nov. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem igen :)
2013. nov. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát nekem már jó pár "igazi" volt. Szerintem ez csak szimplán szerelem. Persze ,hogy őt tartod az igazinak. De én úgy gondolom ilyen nincs.

Max előző életetekbe találkoztatok már :D

2013. nov. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még sose voltam szerelmes, úgyhogy lehet, hogy csak azt érzem! :D :)
2013. nov. 3. 01:50
 5/6 anonim ***** válasza:

persze.

szinte minden egyes alakalomkor ezt éreztem.

aztán a kielégülés után elmúlik a vörös köd és hazamegyek.

2013. nov. 3. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem.

És azért nem, mert az, hogy valakinek tényleg a másik-e az igazi, azt évek és közös élmények határozzák meg, problémák-megoldások után derül ki.

Lehet hogy valakivel az adott pillanatban nagyon szép és jó és tökéletes minden és azt hisszük, hogy na, ő a nagy Ő, aztán együtt vagyunk vele, jönnek a hétköznapok, az együttélés, a problémák és rájövünk, hogy mégsem ő az.

Szóval ezt így elsőre lehet azt gondolni, meg érezni, de hogy tényleg ő volt-e, az majd kiderül.:)

2013. nov. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!