Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Teljesen kikészít.

Figyelt kérdés
Már lassan fél éve kerülgetjük egymást. Régebben nagyon jó fej volt, de az utóbbi 1-2 hónapban megváltozott. Flegma és bunkó lett. Néha elhívom magamhoz, akkor jól elvagyunk mindig, de pl. suliban max. csak köszön, vagy még annyit se. MSN-en tegnap ráírtam, nem írt vissza. Már nem tudom, mit gondoljak. Állítólag "szeret". Hát mit mondjak, elég érdekesen fejezi ki. Szilveszteri buliba is hívott a haverja engem, de ő egy szóval nem említette nekem, hogy lesz, nem hívott. A haverja megkérdezte őt, hogy visz-e engem, azt válaszolta, hogy nincs bnője. Aztán mikor kérdezte, hogy nem-e baj, hogy meghív, olyasmit válaszolt, hogy mit bánja ő stb. Nem bírom én már ezt. Nagyon szeretem! Holnap tablóbál, megyünk bulizni és megint együtt leszünk. Mit csináljak? Holnap szeretnék vele lenni és még hozzám is elhívni, mert olyan jó akkor együtt. De ilyen viselkedéssel mit várjak? Volt már szó arról, hogy járjunk, de ő azt kérte, változzak meg, mert idegesíti, hogy beszélgetek a haverjaival. Persze az nem számít, hogy ő is kb. lesz*r suliban. Am. nem kezdeményező típus, szinte csak én léptem eddig. Most mi legyen? Mit várjak ezek után? Lehet furcsa, de belül érzem, hogy szeret, csak bunkó.
2009. dec. 18. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
őszintén? hagyd békén nyílván sztem.
2009. dec. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem is hagyad. ne hogy már te járjál utána. ha annyira szeretne akkor foglalkozna veled és nem szarna le.
2009. dec. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!