Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék azért hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék azért hogy ne legyek ennyire féltékeny?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve vagyunk együtt a barátommal.

Nagyon jól elvagyunk a mai napig, jó vele minden, tényleg minden :)

Csak az a gáz, hogy sokszor elborul az agyam..szinte mindenkire féltékeny vagyok még a legközelebbi barátnőimre is. Ha már mással beszélget ( aki mondjuk sztem jobb csaj nálam) akkor egyből full ideg leszek és leosztom. Már-már beteges ez az egész, igazából bulizni sem szeretek vele ez miatt, mert ő ittas állapotban minden csajjal elvan, de velem nem foglalkozik. Amikor meg hazamegyünk akkor meg hallgatom azt h de ne haragudj rám, téged szeretlek, stb.

Talán ezért is történt meg az, hogy nemrég csókolóztam a volt barátommal, amit el is mondtam neki. Akkor szakított velem, de pár napra rá kibékültünk. Nagyon megbántam.

Lehet hülyén hangzik ilyen fiatalon...de én a barátommal letudnám élni az egész életemet...legalábbis most úgy érzem. Mindennél jobban szeretem őt, és tudom, hogy ő is engem, amit ki is mutat, nem is kicsit.

A bökkenő tényleg csak a túlzott féltékenységemben rejlik. És tudom, h az önbizalomhiányra utal..pedig nem vagyok az. Nem nagyképűségből de 100szor jobb vagyok a volt barátnőjénél mint külsőleg, mint belsőleg. Megszeretnék változni és ezt lassan 2 éve ígérem...talán 3 napig sikerül mindig..aztán megint behülyülök..ahogy jön a 7vége..nem szeretném elveszíteni, bár a megcsalás után inkább neki lenne oka panaszra tudom ...:S de mit tegyek ha egyszerűen nem vagyok képes változtatni a hozzáállásomon ?:( Így fogom elveszíteni..a 2 év alatt 3szor szakítottunk, abból 2szer én vele...

17/L


2009. dec. 18. 18:20
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem ez azért lehet, mert magadból indulsz ki. szóval tényleg nem rosszból írom, de hogy csókolóztál a volt barátoddal és lehet, hogy róla is ezt feltételezed. meg az nekem kicsit fura, hogy ha iszik nem foglalkozik veled .. :S
2009. dec. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!