Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért élvezem annyira, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élvezem annyira, ez cikinek számít?

Figyelt kérdés

Mint minden nő, én is totál bezsongok, amikor a barátom a nyakamat csókolgatja... vagy ha csókolózok vele...

De mostanában azt vettem észre, hogy van 1 pont a nyakamon (az inas rész:) ), amit ha erősen harapdál akkor eszméletlen beindulok tőle... Nem bírom a fájdalmat!!! De mégis azt élvezem, amikor egy picit fájósan harapdálja, és úgy keveredik a jó érzéssel... És imádom, amikor picit erőszakosan és követelőzően csókol meg...

Ez ugye nem beteg dolog??? :$


2009. dec. 18. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Barátnőm is szereti :) HA nem társul mással akkor egyáltalán nem beteg. Legalábbis remélem.
2009. dec. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok erőszakos... vagy mazochista vagy ilyenek...:)
2009. dec. 18. 17:15
 3/10 anonim ***** válasza:

aaaaaaaaaaaaah

én is imádom :D

2009. dec. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak én vagyok "ilyen", ez jóóó:):)
2009. dec. 18. 17:29
 5/10 anonim ***** válasza:

nyugi nem vagy egyedül...

én annyira élvezem,hogy olyankor csak nyögni tudok és a szemem is felakad.. :D iszonyatosan jó érzés..

2009. dec. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

:) Én próbálom visszafogni magam, de ma amikor hirtelen- gyengéden beleharapott, akkor már felnyögtem:$:)

De amugy csak nyitott szájjal és csukott szemmel halkan sóhajtozok, és görcsösen ölelem:D

2009. dec. 18. 18:48
 7/10 anonim ***** válasza:
lol :D nem beteg egyáltalán
2009. dec. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem ott van ez a pont ahogy vannak hátul a nyakcsigolyák, és két oldalt van ilyen keményebb izom ami tartja a fejed. és a bal oldalinak van egy ilyen pontja. neked is ott van?
2009. dec. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nekem jobb oldalon érzékenyebb.

És ott van, ahogy van a nyakad "oldala", és ott a kulcscsontod feletti vastagabb-inas rész, és ha fordítod a fejed az feszül meg, na nekem azaz:)

2009. dec. 18. 20:21
 10/10 A kérdező kommentje:
De szerintem egyre gondolunk:)
2009. dec. 18. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!