Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tartják "cikinek" a 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják "cikinek" a 14 éves lányok azt ha valakinek nem volt még ilyen korban pasija?

Figyelt kérdés

Párszor amikor az osztálytársaim a fiúkról beszélgettek, megkérdeztek hogy nekem hány pasim volt már, majd mikor azt feleltem, hogy még sosem volt, kiröhögtek és annyit mondtak hogy "Tök gáz vagy!". Megkérdeztem anyát is, neki 15 évesen volt először, egy barátnőmnek pedig 18 évesen, mindkettejük szerint normális volt az ő korukban. Miért tartják a mostani csajok cikinek ha nem voltam még kapcsolatban? Szerintem 14 évesen még nem azzal kellene törődni hogy ki-kivel jár...

14/L


2011. aug. 4. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert hülyék! Azt hiszik, hogy a pólyából kibújva már baszni kell. Aztán 20 éves korukra kiégnek. 30 évesen meg olyan lestrapáltak lesznek, hogy a saját nagyanyjuk különb.
2011. aug. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ma már az a menő ha úgy viselkedsz, mint egy amcsi k*rva. Ha a fiúk izmosak, mint egy akcióhős. Ha 14 évesen van mobilod, de nincs szűzhártyád. Ha a szüleid előtt is mersz inni...

Ebbe akarsz csatlakozni? Nem? Akkor ha kinevettek nem jó társaság.

2011. aug. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 AndiBandi93 ***** válasza:

Ez egyáltalán nem gáz. Akik kiröhögtek ilyen baromságért, na azok gázak. De nagyon. Az a ciki inkább, hogy ennyi idős korukban már ilyenekkel foglalkoznak, ahogy idősödnek egyre nagyobb ribanccá válnak. Legközelebb mond meg nekik nyugodtan, hogy inkább ti vagytok az égők, mivel elég szánalmas dolog, ha mást nem bírnak csinálni csak a pasiknak tenni a fejüket. Az IQ szintjük kilométerekre van a tiédtől, mivel te normálisan gondolkodsz. Nyugodtan nevess a szemükbe, mondván hogy őket 17 éves korukra csak k.rvának fogják nézni, mert 14 évesen megbaszatták magukat a fél várossal. Ezek mást nem érdemelnek csak egy véreres négerdákót a seggükbe...Megtanulnák mi a ciki...

Sorry az indulatokért de ezek a kiéhezett tinip.csák mindig felhúznak. Örülök, hogy legalább Te nem vagy ilyen. :)

2011. aug. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük. Néha én is elgondolkodom, hogy vajon igazam van-e abban, hogy nem léteznek alsóbbrendű emberek. De legalább a belső értékeket vizsgálva. Ami szomorú.
2011. aug. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bennük van a "rib@ncvér"! 14 éves vagyok fiú, sok lány megkérdezte hogy akarok-e járni vele... a válasz NEM akármilyen szép még nem akarok ilyet... különben is jobb idegen csajnál tiszta lappal kezdeni :D
2011. aug. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!