Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ő gyerek még vagy én veszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő gyerek még vagy én veszem komolyan a dolgot?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és 4 hónapja járok együtt a barátommal...

a kapcsi elején elég sűrűn találkoztunk meg mentünk ide-oda...de én úgy veszem észre h ő elhanyagol engem..mindenzt arra fogja h nyár van és h ki akar élvezni minden lehetőséget...mármint utazásokat meg bulikat ilyesmiket...csak h mindenzt a haverokkal...és én könyöröghetek neki h találkozzunk ha egyszer valamelyik haverja hívja akk azonnal ugrik...a haverok meg a cigi meg a telefonjai(mert telefonokat gyűjt) úgy érzem sokkal fontosabbak mint én...és ezt már elmondtam neki is de az volt a válasza h ez nem igaz mert én vagyok neki a legfontosabb...de nem ez jön le abból amit csinál...ő is 16...és hát most akk mit csináljak?mit gondoljak erről?jól érzem h elvagyok hanyagolva és nem számítok neki annyit mint pl a haverjai vagy csak én vagyok a hülye h ezt íyg fogom fel? :( :\'(



2008. júl. 24. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Háth a fiúk alapból késöbb komolyodnak mint a lányok azok ha szerelmesek egyből azt szeretnék ,hogy éjjel nappal vele legyen a párjuk a pasiknak még ilyenkor bőven a bulik haverok stb..de sztem ez sok..ülj le vele mond meg neki ,hogy neked ez így nemjó... és ha megy bulizni vigyen magával téged..ha tényleg szeret akkor elvisz magával vagy nem megy csak ritkábban és akkor a haverokkal...
2008. júl. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
már rengetegszer mondtam neki és beszéltünk is erről h én ezt érzem...de annyi volt a válasza mindíg h ez nem így van én vagyok neki a legfontosabb...a bulizásról meg annyit h engem itthon elég rövid pórázon tartanak..szal nem igen mehetek :S...ígyhát azt se tudom h ott mi van..én tőle azt hallom vissza h folyton azt mondogatta h kár h nem vagyok ott...nah de honnan tudjam h igaz-e...(jójó tudom bízni kell benne, és bízom is...csakhát az ígéreteit sem tartja be elég sűrűn:S szal nem tudom)
2008. júl. 24. 15:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem a gyerekességről van szó. Te pontosan jól fogod fel, nem vagy hülye. Ő az aki nem szeret téged. Ha szeretne tudna veled úgy bánni h érezd id h törődik veled. Egyszerűen lehet h ő még nem akar komoly kapcsolatot. Ő úgy fogja fel így a leírtak alapján h vagy neki és kész. Semmi több. Szerintem mondd meg neki ha nem változik és nem fog veled többet foglalkozni akkor elhagyod. Vagy "megkomolyodik" vagy nem! Adj neki 1 hetet gondolkozni. Ha akkor sem változott hagyd ott!

Ez lesz nektek a legjobb. Te keresel egy "komolyabb" megértőbb, törődőbb pasit ő meg jár éjjel-nappal bulizni meg haverokkal csavarogni. Tudom h nehéz, de szerintem ez a legjobb megoldás :(

cukorfalat

2008. júl. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú létemre osztom az elöttem szóló véleményét. Én is mikor barátnőm lett megtaláltam az egyensúlyt a barátok és a párom között. Őt is egy ideig rövid pórázon tartották, ezért kevesebb buliba mentem, és őt látogattam meg inkább.
2008. júl. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen normális vagy és a sráccal van gond. Mondd a szemébe hogy neked ez így nagyon nem jó, és nem az van, hogy nem szereted, de szerinted nem elég az az idő, amennyit veled van. Nem azt mondod neki, hogy ne bulizzon, csak hogy picit többet legyen veled. Ha nem érti meg, akkor csak egy megoldás van: Keress magadnak egy megértőbb fiút!


Több helyen látom ugyanezt: A fiú eljár bulizgatni, haverokkal van és ívesen letojja a barátnőjét. Van, és kész. Majd elmegy hozzá, ha akar valamit. Ez nem megy így, emberek...

2008. júl. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!