Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem visz haza elöbb?

Figyelt kérdés

A barátomnál szilveszterkor fogok először ott aludni, és akkor akar bemutatni otthon.

De miért nem hív át magához pl. 7végente? :(

1,5 hónaposak vagyunk. Ő 19. Én 16 vagyok.


2009. dec. 15. 21:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Most, hogy túl vagy a bemutatkozáson, kaphatnánk egy kis élménybeszámolót, hogy minden rendben zajlott-e le?!
2010. jan. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Persze:)

Nagyon féltem, és nagyon ideges voltam... amiatt, hogy mit fognak szólni hozzám a szülei.

Végül megérkeztünk, azthittem már sosem érünk oda, végtelennek tűnt az út, pedig alig 1 óra volt:)

Bemutatkoztunk egymásnak:)

És egyből kérte az anyukája, hogy tegezzem, és köszönjek neki sziával:) Jófejek a szülei, azthiszem tetszettem nekik:) Utána elmentünk partyzni kettesben a barátommal, és csak délelőtt találkoztam a szülőkkel újra, de akkoris mosolyogtak stb:) Szerintem minden rendben volt

2010. jan. 1. 19:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!