Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket "válasszam"?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok, még csak 13 éves, a szerelmet valószínűleg hírből sem ismerem. Ha egy lány szép, akkor tetszik, ha nem, nem - evidens. A "járást" utálom. De van egy nálam egy évvel fiatalabb lány, aki már 7 éves korom óta nagyon tetszik. 10 évesen szerelmet is vallottunk egymásnak (azt hittem, szerelmes vagyok..), de nem tartott sokáig, mert nagyon kényes volt... viszont sokat komolyodott és mai napig tetszik nekem. Osztálytársam legjobb barátnője lett, ezért minden nap találkozok vele és megölel, megpuszil/csókol... mindenki szerint "belém van zúgva". De jellemre enyhén taszít s elismerem, hogy gyönyörű, sosem tudnám szerelemmel szeretni. Rengeteg alkalmam van szájon csókolni, mivel egyértelműen érdeklődik irántam, de nem nyomul. Azonban van egy nálam egy évvel idősebb lány (ez van..), aki talán még jobban is érdekel, mint ez a nálam fiatalabb. Mindig odajön és megölel, néha puszit is kér, és folyamatosan engem néz, ha észreveszem a szemembe néz és felnevet. Barátnői előtt viccesnek hív, egyéb nem; és a barátnői egyszer azzal jöttek hozzám, hogy tudják, hogy belezúgtam. Ezt persze senki nem tudhatta, mai napig titok. Tudom, fognak jönni a lealázó kommentek, hogy döntsem el kit akarok, vagy ilyen korba ne csajozzak, vagy nincs esélyem egy idősebbnél... de minden éjjel rájuk gondolok, s mivel az idősebb nagyobb kihívás, ő jobban érdekel... kit "válasszak"?... Hátha kapok pár értelmes tanácsot...
2009. dec. 15. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:

13 évesen sztem nem vagy fiatal ahhoz h elkezdj csajozni... azért gyereket még ne vállalj =)

Am te is tudod h jobban tetszik az idősebb csaj, nagyobb kihívás, bele vagy zúgva. A másik viszont nem kell. Akkor mi is a kérdés? :)

Mindent bele!

16/F

2009. dec. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a reagálásodat. Ám hozzáteszem, az idősebbtől komolyabb típus, ráadásul magasabb is. XD
2009. dec. 15. 19:42
 3/5 A kérdező kommentje:
Sokszor azt hiszem, aranyos kisgyereknek tart.
2009. dec. 15. 19:54
 4/5 anonim ***** válasza:

a magasságra van megoldás :D

azért hajrá! :D ;)

2009. dec. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát lehet h pontosan nem tudod,h mi a szerelem,de nem vagy fiatal h elkezd a csajozást...valahol/valamikor elkell kezdeni...nem vagy lamaradva..a legtöbb "kisfiu" 10évesen kezd érdeklődni a "kislányok"...:)

Az én barátnőm special a fiatalabb fiukra bukik:D..szal ne bátorodj el az időseb lánynál:)

ha a fiatalabb nem érdekel,akkor válaszd az időssebbet.de én előbb valahogy megtudnám,h tényleg csak aranyos kisfiunak tar,v igazi pasibak:)

2009. dec. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!