Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak kinéztem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak kinéztem egy ajándékot, szerintetek "fiús"?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt, 20 évesek vagyunk. Egy bögrét néztem ki, amin piros szívek vannak, és garfield ölel egy nagyobb szivet, és az van ráírva, hogy ÍGY SZERETLEK TÉGED. Van több fajta hasonló bögre, a lényeg, hogy garfield mindegyiken rajta van és és piros szivek :$


Ez az első kapcsolatom, nem igazán tudom hogy mit szokás mit nem szokás venni ilyenkor. Viszont tudom hogy bögréje nincs, koleszos, szóval ott is jól jönne neki egy bögre biztosan :):):)

Szerintetek nem gáz fiúnak ez? :)

Természetesen még szeretnék neki valamit ezen kívül adni, de a "fő" ajándék ez lenne:) Na? :)

Jaaah, és nagyon nagyon szeret engem, ebben biztos vagyok!!! :-)


2009. dec. 15. 17:44
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

még mindig 18:05, megpróbálok segíteni, nem akarok én rosszat, csak elmondtam a véleményem ^^

A kispárnát is hagyd a pics*ba, ez a másik teljesen snassz ajándék. A közös kép se jó, kivéve ha nagyon kreatív és szép módon van megcsinálva, nem csak belegórva egy keretbe a kép.

Én örülnék:

- sporteszközök: én pl. focizok meg görkorizok, ezekkel kapcsolatban bármi jöhet. Pl. tavaly kaptam térd-csuklóvédőt, mindig is sajnáltam rá a pénzt, de örültem neki, jobb, mint felszántani a betont :)

- én ilyen természetjáró típus vok, szal a bicskától kezdve sátorig bármi.

- ezermester típus is vok, szal ezzel kapcsolatban is bárminek, szerszámoknak, barkácsolós cuccoknak stb. örülnék, ami nincs/sajnáltam rá eddig a pénzt. Lehet értekezni apuddal, vagy az ő apukájával, ebben ő biztos tud segíteni :)

Egyéb:

- számítógépes cuccok: én nem vok ez a típus, de a legtöbb srác ilyesminek is örülne

- könyv

- bármi, amit gyűjt

- bor, egy jó üveg minőségi itallal is lehet örömet szerezni :)

- esetleg parfüm, de azzal óvatosan, mert a legtöbb fiú nagyon kényes rá, csak 1-2 fajtát szeret


De te ismered igazából, neked kellene tudni :)

2009. dec. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
A mexx pure life eddig kivétel nélkül minden pasinak tetszett akit ismerek. És nekem is pedig ez nagyon szó. Mondjuk nem tudom mennyi pénzed van, elég drága.3-4 ezer körül van.
2009. dec. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

Amikor elment a koleszba, odaadtam neki a kispárnámat és befújtam a parfümömmel. Nagyon nagyon tetszett neki és ragaszkodik hozzá, minden éjjel vele alszik :-)

Mondta többször is, hogy ez egy nagyon jó ötlet :-)

Igazából nincs semmi olyan amit vehetnék neki, mert leginkább az egyetem köti le és a tanulás. Focizik és kondizik szabadidejében. Parfümöt nem használ :-) Borozni sem borozik :-)

Hát nem tudom :):):)

2009. dec. 15. 18:26
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

Még két ötlet:

- ha szoktak kártyázni, akkor póker zsetonszett vagy kártya

- ha a főzőcskézős típus, akk bármilyen konyhai kellék

2009. dec. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Nem tud kártyázni :-)

Főzni a koleszban főz magának de még nem voltam nála, így nem tudom sajnos hogy milyen konyhai dologra lenne szüksége :$

2009. dec. 15. 18:30
 26/35 anonim ***** válasza:
Szivecskés bögrém nekem is van ay exemtől, még most is abból iszok néha:)
2009. dec. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Akkor egy jó póló vagy pulcsi valami márkás boltból? Ruhának mindenki örül, ha csak nem gazdag.
2009. dec. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha a párna tetszett neki, valószínű a bögre is fog.
2009. dec. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Jó valamit csak csinál napközben azon kívül, hogy téged szeret, és tanul :D

Ha nagyon-nagyon romantikus típus, akkor esetleg van esélyed ezzel a bögrével, de ez kb. a srácok 1%-a. Te ismered.

Ha már mindenáron bögrét akarsz, akkor inkább valami vicceset. Vagy a legjobb, ha veszel egy sima fehér bögrét, és te alkotsz rá valami kreatívat =)


A ruha is jó, de arra is ugyanaz vonatkozik, mint a parfümre, a fiúknak nehéz eltalálni az ízlését.

2009. dec. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem olyan nehéz eltalálni, ha látja miket hord. Márkás boltban amúgysincs olyan sok szar póló.
2009. dec. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!